Slabá čárka na těhotenském testu

andulka92
22. dub 2015

Ahoj, chtěla bych se zeptat na Váš názor. Dnes jsem si dělala první těhotenský test a vyšly mi obě čárky, ale ta jedna je světlá, ale je prostě viditelná. Mimčo zatím žádný nemám a tak s tím nemám zkušenosti. MS jsem měla dostat dnes, ale zatím nic. Přidám i fotku, ale mám špatný foťák na telefonu, takže je to rozmazaný, tak nevím, jestli to uvidíte. Ale i tak děkuji za rady

joanullinka
22. dub 2015

Já myslim že určitě těhotná jsi 🙂

petapepa
22. dub 2015

Kdyby mi takový test vyšel, tak už jásám 😀

vevebubu
22. dub 2015

Já měla taky takovou čárku 🙂 a za dva měsíce mám termín 🙂

sannnya
22. dub 2015

gratuluju k mimču, je to fakt pěkný duch 😀

monyna83
22. dub 2015

@andulka92 To není duch, ale regulérní těhu čára...Potichounká gratulace 😉

andulka92
autor
23. dub 2015

Děkuju moc.. 🙂

monyna83
23. dub 2015

@andulka92 Co dnešní? Dělala si? Nebo až zítra?

andulka92
autor
23. dub 2015

No nejdřív jsem si ho chtěla udělat až zítra, ale nevydržela jsem to.. Vyšel mi stejně jako ten včerejší..

monyna83
23. dub 2015

@andulka92 Tak to je super, hCG stoupá, co 2-3 dny...Ale Tvůj testík vypadá báječně. Mohu se zeptat? Jde o mamatest? Já s ním osobně nemám dobré zkušenosti. Použvala jsem dr. Max a tam je sílení vidět krásně 🙂
Pokud máš možnost, hoď foto... Tvé testování naprosto chápu, sama jjsem po IVF zažívala testovací mánii 😀

andulka92
autor
23. dub 2015

Jojo, je to mamatest.. Já právě mám s testy zkušenosti nulový.. 🙂 Jinak foto hodím, až zítra, dnes se mi to nepodaří..

desencanto
24. dub 2015

dva dny před ms. Jsou mama testy fakt tak na pytel?

andulka92
autor
24. dub 2015

Myslí, že ano.. já mám dnes 3 den zpoždění a dnešní čárka už je výraznější.. 🙂 přikládám foto dnešního testu a v porovnání s testem před 2 dny.. 🙂

andulka92
autor
24. dub 2015
monulli
24. dub 2015

ahoj holky... je to teprve 2 měsíce, co jsem bez ha minisiston( braní cca 6 let)... první měsíc jsme se chránili jinak. Neměřím si bazální teplotu ani nekupuji ovulační testy... Můj cyklus po vysazení byl - první měsíc 28 dní...a teď poslední 33 dní. Ovulaci jsem tedy měla teoreticky mít 14.4. před možnou ovulací byl sex 8.4 (což je brzy) a pak po ovulaci 15.4. a to ve vaně (nevím jestli to má vliv...) neptám se zda je tu možnost otěhotnění, protože ta je většinou.. ale zajímá mě, jestli bych si už mohla udělat test dnes je to tedy 9 dní po sexu... Bolí mě bradavky, ale to jen při zmáčknutí a nevím jestli bolely i při ha... unavená jsem ale může to být i jarní únava... snažím se na to moc neupínat 😀 nejspíš je na příznaky asi brzy že? 🙂 na ten test se ptám, protože dnes máme jít na oslavu, tak abych si mohla kdyžtak dát nějakou tu skleničku... 😕 bylo by super kdyby to vyšlo... ale počítám, že to bude trvat dýl... 🙂 tak děkuji za rady

desencanto
24. dub 2015

@monulli já měla ovu 13.4. a dnes rano pozitivní test

monulli
24. dub 2015

tak to obrovská gratulace🙂 já právě pořád váhám...mám ho koupený, ale bojím se že když bude negativní tak mi to zničí iluze... sice je to teprve první měsíc ale i tak... případná sklenička dvě by neměly ublížit ne?🙂

desencanto
24. dub 2015

@monulli já byla 18.4.na plese a popíjela jsem. Určitě by to nevadilo..

monyna83
24. dub 2015

@andulka92 No výborná práce, je to mam, mamino 🙂 Moc držím palečky, já dnes u Dr. také skákala štěstím 😉

zo_ja
24. dub 2015

@monulli Neublíží vůbec, mimino není ještě na výživě přes placentu 😉

andulka92
autor
26. dub 2015

@monyna83 Děkuji.. 🙂 Taky je držím, ať to všechno dobře dopadne.. 🙂

monyna83
26. dub 2015

@andulka92 Moc děkuji.. Ty dávej určitě průběžné informace 🙂

tess15
27. dub 2015

3 dny před očekávánou ms...holky co myslíte ?
je to tam ? 🙂

desencanto
27. dub 2015

@tess15 je tam dušík... já měla podobného dušíka na kontrolu jdu 14.5. Držím pěsti at čarečka sílí

tess15
27. dub 2015

Děkuji 🙂))

monyna83
27. dub 2015

@tess15 Něco se tam rýsuje 🙂 Držím pěsti, ať sílí 🙂

klarka21792
27. dub 2015

Ahoj holky,

prosím o radu. Snažíme se o miminko. Mám 1 den po očekávané MS. Co myslíte?

Děkuji předem

Klárka

klarka21792
27. dub 2015
monyna83
27. dub 2015

@klarka21792 Ahojky, no už máš pěkného dušíka...Jen se zeptám, není moc čitelný datu na testících...to je den po dni? Pokud ano, tak sílí krásně a potichounku gratuluji 🙂 A příště foto na bílém podkladu, pak krásně vynikne kontrast sílícího dušíka 🙂

desencanto
27. dub 2015
klarka21792
27. dub 2015

@monyna83 ano, po dni. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru