Sílící čárka po ms. Máte podobnou zkušenost?

cookie2069
12. srp 2024

Zdravím. Chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo podobnou zkušenost.
28.7.(den předpokládané ms) jsem si dělala TT a byl negativní. 30.-31.7. Jsem krvácela, ale jinak než obvykle. Pak jako když utne a dále nic. Jenže jsem se cítila stále zvláštně, tudíž mě napadlo během následujícího týdne udělat další test. Ten už vyšel slabě pozitivní. 9.8. Mě dost bolelo břicho, tak jsem šla raději k doktorovi a ten se mi vysmál, že určitě těhotná být nemůžu, že je děloha vystlaná a to tak odpovídá té polovině probíhajícího cyklu. Krev mi nevzal. Test prý může být slabě pozitivní kvůli záměně za jiný hormon v moči (???). Stále je mi ale divně, tak jsem si znova test udělala a dnes už tam byla jasná druhá čárka hned po namočení. Je opravdu možný, že bych byla těhotná? Děkuju.

cookie2069
autor
12. srp 2024

Ještě přidávám fotku testů. Mám pocit že jsem magor a jen se mi to zdá. 🙈

palja
12. srp 2024

@cookie2069 podle mě být těhotná můžeš a dr v děloze nic vidět nemusel, to bylo kolem 3tt a ty ambulantní ultrazvuky nemají takové rozlišení. Moje sestra měla krvácení místo MS ještě ve 4. měsíci těhotenství.
Držím palce a budu ráda, když pak napíšeš, jak to dopadlo. Teď už je krásná čárka ❤️🍀

cookie2069
autor
12. srp 2024

@palja Děkuji ti moc za odpověď. Mám doma sice dva klučíky, ale teď se cítím dost jinak, skoro až bezpříznakově, krom té bolesti břicha. Teď se k tomu tedy přidaly i záda a kyčle, tak si říkám, že se něco děje a trochu mi to i nahání strach. Mám za sebou totiž i zamlklé těhotenství. Každopádně ve středu jsem domluvena na kontrolu, tak si i krev vydupu. Dám vědět, co a jak probíhá. ❤️

palja
12. srp 2024

@cookie2069 jj ty záda nevím, to jsem nikdy neměla. Ale tady někdy ještě holky upozorňují na mimoděložní těhotenství, tak toho bych se možná bála. Psaly, že měly špinění nebo krvácení. Ale to jsem taky nikdy neměla, tak nemůžu poradit. Však uvidíš, určitě ještě někdo napíše svoji zkušenost.

cookie2069
autor
12. srp 2024

@palja Uvidíme. To mě taky dost děsí…

chumlee71
12. srp 2024

@cookie2069 mě bolela záda jak u prvního tak u druhého těhotenství. Toho bych se nebála.

klokanka31
12. srp 2024

@cookie2069 Já měla mimoděložní, ale tam jsem bolesti neměla. Až u třetího těhotenství jsem měla silný bolesti břicha i zad, a mám z toho 4 letou holčičku 😊

cookie2069
autor
12. srp 2024

@klokanka31 Děkuji za odpověď a uklidnění. Taky by to bylo mé třetí, z kterého je dítko.. takže ráda čtu, že to může být normální ☺️

lilian2111
12. srp 2024

Za prvé bych zkusila jinou značku testu, mamatesty a sluníčka teď dělají docela často falešné čárky, což si ale nemyslím že je falešné vzhledem k tomu, že ti sílí.
A za druhé se mi to stalo a bohužel to nedopadlo dobře 🙈 musela jsem na dočištění dělohy…
Ale držím palce aby to u tebe bylo dobré 😊

cookie2069
autor
13. srp 2024

@lilian2111 Díky za radu. Říkám si, že takhle silná ta čárka být falešná snad ani nemůže, u toho předchozího bych to pochopila. Ale asi už ani zkoušet testy nebudu a počkám do středeční kontroly.

Taky si právě pamatuju u toho zamlklého, že mi bylo jinak, břicho mě lehounce bolelo ale nebylo mi nějak extra zle. Asi to bylo tím, že hcg rostlo pomaleji a nebyla tam nějaká šílená hodnota. Uvidíme, jsem z toho mimo, nechce se mi tím procházet znova.😌

lauriak
13. srp 2024

Toto je normalne tehotenstvo. Mam za to (ak sa mylim tak ma prosim opravte) , ze pri mimodeloznom tehotenstve nebyvaju takto silne ciarky. Skor sa dlhodobo drzi slabsia ciarka, ktora nesilnie. Skus tu krv ale pocitala by aom s tym, ze na ultrazvuku doktor zatial nic neuvidi. Mna objednavali na prvu kontrolu vzdy az okolo 8tt.

lilian2111
13. srp 2024

@cookie2069 Já měla silný normálně. Ale říkám, to sílení si myslím ze by nebylo. No uvidíš, pak dej vědět🙂

veronka_123
13. srp 2024

@cookie2069 Ja zkusenost mam ale bohuzel ne pozitivni. Takle u me vzniklo podezreni na mimodelozni tehotenstvi. To se sice nakonec nepotvrdilo (ale zaroven se v deloze ani nic nenaslo, musela jsem na laparo), ale nebylo to ani prosperujici tehotenstvi. Jinak testy a ze zacatku i HCG mi sililo ukazkove 🙄 Radeji bych jeste zasla na kontrolu aby se potvrdilo/vyvratilo zda v deloze neco je. Jinak ja jsem bolesti zadne nemela, jenom obcasne pichnuti. U zamlkleho jsem mela silene nevolnosti jeste po revizi takze ono je fakt tezke soudit z priznaku. Drzim palce!

cookie2069
autor
13. srp 2024

@veronka_123 Díky. Mě právě taky po zamlklém čekala revize, tak se děsím toho, že to budu muset znovu prodělat.. hlavně to čekání jestli se něco objeví či ne, stálé doufání a zklamávání se.. Zítra tam jdu, tak uvidím.
@lauriak Děkuju za odpověď. Vůbec netuším jak to je. Spíš jsem na nervy z toho, že nevím co a jak semnou je.
Já musím chodit brzy, kvůli nasazení léků od hematologa a hlavně taky kvůli předchozím zkušenostem. Kdybych ale neměla ty bolesti, tak bych se tam až tak brzo nehnala.

Každopádně všem moc děkuji, zítra dám vědět. ☺️

cookie2069
autor
14. srp 2024

Tak jdu od doktora. Krev mi vzal, děloha ještě více vystlaná ale v ní a naštěstí ani nikde jinde nic. Našel mi teda 5cm cystu na vaječníku, kterou budeme sledovat. Příští úterý jdu znova, tak uvidíme.

veronka_123
14. srp 2024

@cookie2069 U me prave taky nic nikde nenasli, dokonce ani pri operaci, ale hcg jsem mela 8000 takze to uz by melo byt videt na 100%. Tak fakt drzim palce aby to byl jenom plany poplach a ten pozitivni test byl jenom z te cysty 🙏 A testy jsou porad tak silne?

cookie2069
autor
15. srp 2024

@veronka_123 Tak to je dost zvláštní, při takové hodnotě. Ta snad člověku nemůže narůst jen tak 🤔 Třeba to bylo jen z té cysty, uvidíme jak se to bude vyvíjet. Dnes ráno jsem tedy začala špinit,a měla jsem ostrou bolest na levé straně, kde ta cysta je. Tak třeba sama odejde. Ale i přesto jsem taková klidnější, než když jsem vůbec netušila co se semnou děje.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru