Síla čárky v den ms. Není slabá?

sami28
26. zář 2023

Dnes je den ms. Neni čárka slabá? Prislo mi ze silila ne úplně skokove. Posledně sílila pomaleji a bylo z toho zamlkle v 11tt.

lusiana777
26. zář 2023

@sami28 mě tedy přijde na den MS úplně krásná, ne nadarmo se říká, že se má testovat až po meškání, věřím, že pak tam bude dálnice 😉🍀

helen_h
26. zář 2023

Mně to přijde naopak velmi silná čárka. Já mám ovulaci v půlce cyklu a v den vynechané ms jsem vždy měla jen slabounkého ducha, takovýto výsledek až za pár dní po.

lencaa11
26. zář 2023

@sami28 test vám víc o TT neřekne určitě je na datum Ms v pořádku v klidu vše je ok ...mimco si tam dělá svoje místečko ☘️☘️💜

misha31
26. zář 2023

Ja mela v den MS uz stejne silnou jako kontrolni. Kazdy to ma jinak, nejlepe zajit na hcg jako samoplatce a po 2 dnech znovu - pokud se zvysi dvojnasobne, je to na dobre ceste

helen_h
26. zář 2023

Samozřejmě vlastně záleží na počtu dnů od ovulace (od oplodnění), ale to z testů nikdo nevyluští. Zatím je to jasně pozitivní test, v tuto chvíli asi netřeba nic řešit ani plašit.

agneska7
26. zář 2023

Záleží kdy byla ovulace,ale mě to přijde naprosto v pořádku 😉

sami28
autor
26. zář 2023

Teď bych měla být 13dpo. Ja nevim, proc se mi pořád nezdá jasně pozitivní 😅
@helen_h

sami28
autor
26. zář 2023

@lusiana777 dekuju. Ja vim ale kdyz doma ty testy clovek ma tak ho svrbi ruka 🤦‍♀️

sami28
autor
26. zář 2023

@misha31 prave jsem nechtela plasit až takhle ze půjdu na krev, tak plasim aspon tady 😁. Dekuju ale

lusiana777
26. zář 2023

@sami28 však já vím 😉 Zkus za 2 dny a uvidíš, zda sílí, držím pěsti 🍀❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru