Rozhozený cyklus a špinění

ajronka
24. říj 2016

Ahoj holky, nevím, jestli jsem ve správné kategorii a pokud ne, tak to snad nevadí, že se zeptám i zde. Po vysazení HA jsem měla šíleně dlouhé DC. Naposledy jsem měla dokonce třímesíční trvání cyklu. Po návratu z dovolené na začátku září jsem si dělala test a byl negativní, takže jsem si šla k dr. pro injekci a zároveň jsem dostala na úpravu cyklu Orgametril, který jsem měla začít brát 17 DC do 26DC. Jsem opět 33 DC. Včera jsme měli s přítelem radostnou chvilku 🙂 a večer jsem měla dvakrát trochu hnědý výtok a dnes malinko špinění, jinak kde nic, tu nic. Test jsem si zatím nedělala, ale může být nějaká šance, že by to třeba vyšlo? Přece jenom sibříkám, že když už beru tabl. na úpravu cyklu, tak by to mělo přijít přesně 😀 .

nadla
24. říj 2016

@ajronka ahoj, já Orgametril brala taky. Menstruaci (spíš takový špinění) jsem dostala vždy 3 dny po dobrání poslední tabletky.

ajronka
autor
24. říj 2016

@nadla já jsem dneska 7. den po dobrání poslední tabletky. Takže zase nic.. ale moc děkuji.

nadla
24. říj 2016

@ajronka aha :-/ tak zkus ještě počkat a pak zajdi k Dr.

ajronka
autor
24. říj 2016

@nadla zeptám se ještě asi trochu hloupě.. dá se tedy při těchto tabletkách otěhotnět?

nadla
24. říj 2016

@ajronka Mě to nešlo. V příbalovém létáku je uvedeno, že zabraňuje ovulaci a při dlouhodobém užívání funguje jako antikoncepce. Já ho brala 2x1 únor - červenec, otěhotněla jsem v srpnu, kdy jsem ho přestala užívat.

ajronka
autor
24. říj 2016

@nadla děkuji za odpověď, i když mě moc nepotěšila 🙂

nadla
24. říj 2016

@ajronka pokud teda chápu, chceš otěhotnět 😀 držím palce, třeba se zadaří

ajronka
autor
24. říj 2016

@nadla chápeš to dobře 😀 . Moc děkuji 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru