Průběh nidace - špinění a krvácení na začátku těhotenství. Jak to bylo u vás?

bilykonik123
18. led 2023

Ahoj, chtěla bych se zeptat...
Měla některá z vás na začátku těhotenství hnědé výtoky, špinění a krev ještě cca 5-6 dnů před MS a byla to nidace? Krve není moc, ale ani nějak extra malinko, rozhodně ale méně než při klasické MS. Jak dlouho toto trvalo v případě těhotenství, popřípadě jak probíhala Vaše nidace? Děkuji mockrát za odpovědi. 🙏 ❤️

laxesis
18. led 2023

Ahoj, já u prvního těh. měřila BT, tak vím, kdy byla nidace - den potom jsem 2x zašpinila takovýma růžovýma nitkama, nebyla to vyloženě krev ani vyloženě špinění.. Pak už ne. Tentokrát jsem teplotu neměřila a nidace se ani nijak neprojevila.

marianarem
18. led 2023

@bilykonik123 Ja som to tak mala v prvom tehotenstve, trvalo to tusim 2-3 dni. V druhom vobec.

lvl16
18. led 2023

Neměla jsem to ani v jednom těhotenství.

denyma
19. led 2023

Přesně v termín MS hnědé špinění, spíš jen po curani na papíře. Na intimce občas kapka. Tak to bylo 4 dny. 🙂

eva118
19. led 2023

V termínu ms špinění až lehké krvácení, trvalo to týden.

barbora128
2. kvě 2023

Ahoj holky, s mužem se snažíme o miminko cca rok a moc se těšíme <3
Ovulaci si hlidám ovulačníma testama. V den kdy jsem byla 6DPO sem začala špinit, 7DPO nic a dnes 8DPO se oběvil tento tmavší výtok. Nikdy dřív jsem tohle nezažila a zdravotní problémy nemám. Myslíte se, že de jedná o nidaci nebo jsem blázen už. Moc děkuji za vaše rady 💕🌸

denyma
2. kvě 2023

@barbora128 může být. Já bych se na to neupinala a užívala si krásne dny a v den očekávané MS bych zkusila test. Takové "duchaření" nemá smysl, jen to člověka stresuje. Nicméně já bych v tom šanci viděla. Ale dřív bych netestovala. Držím palce dej pak vědět 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru