Prosím o radu. Může jít o těhotenství?

pupik26
26. srp 2020

Ahoj holky sem 6den po ovu a hodne má bolí podbrisku a občas pichne na lavej straně u vaječníku muže jed o těhotenství vím ze na tt je brzo jeste

stastnamatka07
26. srp 2020

@pupik26 Co sem četla, tak některé to měli taky tak a byli těhotné, každé tělo je jiné. Já sem měla třeba taky myslím od 6DPO křeče v břiše, a jelikož sem po cs, tak mě pálila i jizva. A to trvá až do teď akorát se k tomu přidala větší únava a větší chutě k jídlu. Dnes sem 14 DPO. Mě měla přijít menstruace včera a nedošla, tak zítra jdu k doktorovi na odběr krve 🙂 Zkus vydržet taky do příchodu menstruace.

alilali
26. srp 2020

Podle diskuzí kde jsi přispívala vidím, že se asi dost o miminko snažíte. To co píšeš může být těhotenství a také nemusí. Počkala bych až na test, takhle to nikdo neřekne. A doporučuji se méně sledovat.

lachtanice86
26. srp 2020

@pupik26 6dpo je fakt brzy, počkej do termínu ms a neřeš to

stastnamatka07
26. srp 2020

@alilali Na test bych se taky nespolihala, lepší je počkat než vynechá ms a až pak. Akorát bude lovit duchy, to už ať si jde raději na krevní test a jsou 100% spolehlivější. 🙂

jjasmina
26. srp 2020

Já pocitovala lehké příznaky až kolem termínu ms

pupik26
autor
26. srp 2020

Dekuji holky za rady🙂

ewicka89
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru