Prodávají se těhotenské testy v drogerii?

karlajasmine
26. zář 2014

Ahoj,
Chtěla bych se zeptat, jestli se prodávají těhotenské testy v DM drogerii nebo jiných? Dívala jsem se tam, ale nenašla... bylo by to jednodušší, než lékarna...

vydesena
26. zář 2014

Ahoj,

ano i ve větších lépe vybavených supermerketech je seženeš většinou hodně blízko kondomů.

V

blahova_andrea
26. zář 2014

@karlajasmine v každé drogerii se nějaké ty těhotenské testy najdou, lékarna to samozřejmě jistí, je tam větší a trošku jiná nabídka 😉 jinak v drogerii se dívej tam, kde jsou kondomy, lubrikační gely atd. 😉 a není nic jednoduššího, než se nechat nasměrovat prodavačkou, když tápeš 😅

anetka1701
26. zář 2014

Zrovna včera jsem koupila testy v hypermarketu tesco - byli v akci 🙂

kija
26. zář 2014

@karlajasmine Určitě, ale asi ne ve všech. Jednodušší mi to moc nepřijde, v lékárnách je člověk najde 100%, větší výběr než v drogeriích nebo supermarketech, kde jsou tak 1-2 druhy a navíc jsou lékárny na každém rohu. Akorát se o ně většinou musí říkat, ne jen šupnout do košíku 🙂

xpila
26. zář 2014

@karlajasmine V DM mají, tedy alespoň v té naší.

craki
26. zář 2014

@karlajasmine Pokud se bojis zeptat v lekarne, vysli muze 🙂 Teda pokud se citi 🙂 Ja se jen zminila a ten muj hned bral penezenku, ze ho jde koupit 🙂 Ja bych se asi ucervenala 🙂
Jinak my jsme testy kupovali nakonec i v Globusu, jak pisou holky, v okoli kondomu...

klaire22
26. zář 2014

v DM mají Pepino - v sekci u kondomů a lubrikantů 🙂

karlajasmine
autor
26. zář 2014

Ok, diky vsem za odpovedi!! 🙂 V lekarne mi nevadi se ptat, akorat lekarna je hned vedle moji prace, takze tam casto potkavam ruzne kolegy a nechci, aby to vsichni vedeli.. a lekarnu u baraku nestiham kvuli otviracim hodinam..tak drogerka by byla jednodussi.. a chtela jsem se minule zeptat, ale prodavacky byly u pultu a meli tam narvano, tak se mi nechtelo cekat, az se nekdo objevi.. tak aspon vim priblizne, kam priste koukat ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru