Příznaky těhotenství?

denca15
8. led 2017

Ahoj holky. Chtěla jsem se zeptat.. Poslední 2 dny zvracim, mam krece v podbrisku, boli me prsa.. Menstruace dorazila po 14 dnech zpozdeni a je nepravidelna(obcas spinim, jinak ne). Těhotensky test jsem si delala. Ja tam nic nevidim, ale kamaradka vidi ducha. Ja tam teda nic nevidim. Muzu i presto byt těhotná? Děkuji za odpovedi.

lv
8. led 2017

Po 14dnech zpoždění, i se spinenim si myslím, že by byla čára vidět pořádně. Ty prsa a zvracení obvykle nastupují až později.
Je to můj názor, laický.

masajka87
8. led 2017

Je to blbost. Těhotná nejsi .

evulinkab
8. led 2017

Také si myslim, že po 14dnech zpoždení by už druhá čárka byla videt krásne

luj89
8. led 2017

Negativní test a menstruace? Nejsi těhotná a pravděpodobně jsi nemocná nebo jsi něco špatného snědla. Já začala v těhot. zvracet v 7 tt.

uzivatelkapetra
8. led 2017

Holky zajímalo by mě, jak to bylo s tou bolestivostí prsou u těch, které jsou opravdu obdarované dost a před ms ani nikdy jindy je neměly bolestivé či citlivé?
Bolely vás po otěhotnění nebo vás tento příznak minul?

netopejr
8. led 2017

@uzivatelkapetra Nejsem obdarovana az kdovíjak, ale.prsa.me.nikdy u ms nebolely, ani.pri těhotenství, nikdy, v zadne fazi. Vůbec neznám. Prsa me bolely, jen kdyz mi zacly rust a jednou, když se.mi začal dělat zánět, pri kojeni. Když čtu, ze někoho v tehu bolimprsa, přijde mi to jako totalni scifi. 😀
Přitom.objem se.mi taky zvětší, třeba o.10 cm na obvodu hrdniku behem druhého měsíce, ale nic, vůbec nic me neboli.

lv
8. led 2017

Mě u prvního těhotenství nebolela (ani u ms), u druhého jsem nemohla ležet, dotknout se, sundat prdu, sprchovat, nic, nedej bože, když mě třeba nějak dcerka strčila.

luj89
8. led 2017

@uzivatelkapetra Je úplně jedno jak moc je kdo obdarovaný, na tom bolestivost nezávisí 🙂. Každopádně mě teda v těhotenství prsa občas bolí (někdy víc, někdy míň) a mám citlivější bradavky.

uzivatelkapetra
8. led 2017

@luj89 já to myslela tak, že ty vybavené ženy je nemají až tak pevné a proto se nějaké změny asi více ztratí.

henesee
8. led 2017

@uzivatelkapetra kus,mam 75D a umiram vzdy od ovulace do menstruace.. ted uz tedy dohromady 9 tydnu a zmeny videt fakt jsou 😀

luj89
8. led 2017

@uzivatelkapetra Jo takhle, to mě nenapadlo. Ale stejně si myslím, že to je individuální a na velikosti nezáleží ;).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru