Příznaky ta pocit těhotenství před MS

16. črc 2023

Ahoj, ráda bych se poradila, protože jsem už docela zoufalá. Užívám antikoncepci avšak můžu mít momentálně zvýšené jaterní testy a bojím se, že antikoncepce nefunguje. Ptala jsem se lékařů a prý by jsem měla být chráněna. Ale pro jistotu jsem použila i Pharmatex, který asi nezabral. Sex byl 6.7 kdy jsem použila také 2 pharmatex čípky. Jeden se rozpustil celý a druhý úplně ne, malý kousek zůstal n nerozpuštěný avšak vím, že mi stačil ten jeden rozpuštěný. Od 10.7 pociťuji únavu a od čtvrtka i bolest hlavy. Mám pocit, že jsem těhotná. Sex jsme měli i 7, 8 a 9.7, avšak použili jsme kondom. Jsou to příznaky a jsem těhotná? Test si udělám v úterý. Menzes mám dostat v neděli příští týden. Jsem ve velkém atresu

lencaa11
16. črc 2023

Myslím že když máte HA prášky a k tomu kondom a čípky to je ok ochrana pokud berete prášky a máte zvýšené jaterní testy může to vše bejt od hormonů z HA že vám nesedí tělu může něco chybět minerálů když máte stres a taky počasí dala bych se víc do klidu udělej te pro svůj klid test v den Ms a uvidíte ☘️☘️
a těhotenské příznaky je úplně brzo když vaše tělo nemá v sobo HCG

autor
16. črc 2023

@lencaa11 Když jsme použili kondom tak je to ok. Ovšem měli jsme jen pharmatex čípek a přerušovaný styk a toho se obávám. Doufám, že vydržím do neděle neudělat test

1pomnenka
16. črc 2023

Únava a bolest hlavy může být i z horka, buď v klidu.

j.a.n.i
16. črc 2023

Ne, 4 dny po sexu fakt nemuzes mit těhotenské priznaky.

autor
16. črc 2023

@j.a.n.i Ano to vím, proto mi to celé přijde divné.

misha31
16. črc 2023

Ne, nebudes tehotna. Posledni dobou je horko, cloveka to vycerpava

lencaa11
16. črc 2023

Test vám stejně teď nic neukáže a zbytečně stresuje sebe a příznaky které máte nemůžou bejt od tehotenstvi to by se vám projevilo cca za 14-20 dní od styku ne pár dní 😉

autor
17. črc 2023

@lencaa11
@misha31 Děkuji. Koupila jsem si dnes testy kdyby mi nepřišla menstruace tak ostestuji v den menstruace. Chci se zeptat pokud jsem měla test zabalený ale bez krabičky pár minut (asi 2-3min) na slunci v tašce tak test bude funkční ?

lencaa11
17. črc 2023

Úplně v pohodě budou funkční

eviicka
17. črc 2023

Pokud se hodně bojíš těhotenství, či naopak si ho hodně přeješ nejsou obecné příznaky a pocity vůbec směrodatné, psychika je mocná😉.

autor
17. črc 2023

@eviicka Všimla jsem si, že se to střídá. Dnes jsem se dobře vyspala a neměla jsem únavu a ani bolest hlavy. Tak už jen vydržet do menzesu

autor
18. črc 2023

@lencaa11 Takže nedělat test před ms? Ta má přijít v neděli a nevím jestli otestovat ve čtvrtek nebo počkat do neděle

lencaa11
18. črc 2023

Počkala bych do vikendu

autor
20. črc 2023

@lencaa11 Udělala jsem dnes. Test vyšel negativní ale na černobílej fotce vidím cosi a nevím jestli rysku nebo ducha . Dnes je to 14 a 12 dní od styku

lencaa11
20. črc 2023

Je to negativní test 👍

autor
20. črc 2023

@lencaa11 Stále tam něco vidím, ale tak nemůžu to brát jako ducha. Zopakuji test pokud nepřijde menštruácia

lencaa11
20. črc 2023

Test bez úpravy je negativní uvidíte další test ☘️🙂

autor
20. črc 2023

@lencaa11 I v realitě byl negativní.. díky, udělám ho o 2-3 dny

autor
30. črc 2023

@lencaa11 Zeptám se něco. Slabší menstruace mi přišla tak, jak měla. Udělala jsem si včera test po 3 týdnech od styku. Na testu nebyla žádná čárka, viděla jsem něco jen když jsem z boku svítila baterkou na tes Čárka to však nebyla. Byl by už pozitivní test po 3 týdnech?. Od včera mám zvláštní žaludek a je mi špatně tak teď nveien

marimanta
30. črc 2023

Na 99% těhotná nejsi, jen se tak pozoruješ, že sis to vsugerovala. Psychika je mocná...

lencaa11
30. črc 2023

Tehotenstvi to nebude pro svůj klid za týden udělat test ☘️☘️

autor
30. črc 2023

@marimanta
@lencaa11 Děkuji, zkusím test za pár dní a když bude i ten negativní tak je to jasný

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru