Příznaky, falešné těhu, nebo blázním?

zajusenka
26. bře 2016

Ahojky, chtěla bych se zeptat, 12.2. jsem mněla MS a zhruba 2-3 týden po, jsem začala mít zvětšené bříško, občas mne zvláštně zabolelo v podbřišku, byla jsem unavená více než obvikle, zvětšila se mi prsa a bolely, přítel mi řekl že mám sladké bradavky, a že předtím žádnou chuť nemněly, do toho jsem začala chodit přes den zhruba každou 1-2 h na WC a asi 1-2x v noci, udělala jsem si TT a byl negativní, 11.3. ,,přišla" MS, po jejím skončení jsem si 18.3. udělala druhý TT, ale zase byl negativní, většina příznaků téměř vymizela, ale bříško, sladká chuť bradavek a velikost prsou zůstává, spíše bych řekla že bříško je ještě o malounko větší ... Některé tyto příznaky mohou být i příznaky před MS, ale ještě se mi to nestalo, většinou pociťuji jen ostrou bolest v podbřišku, bolest svalů, kloubů, a střídavé horko se zimou ... Prosím poraďte 😒

bajana
27. bře 2016

Ak ti opakovane vychádzajú negatívne testy, tak pravdepodobne nie si tehotná. Hlavne ak už mas "priznaky" - to by už test ukázal. Alebo si si už od 17.3.nerobila test? A odporúčam toľko sa nesledovať 😉

gabulienkamalinka
30. bře 2016

Jediné co ti těhotenství potvrdí nebo vyvrátí je doktor. Já si dělala test dvakrát, MS jsem sice nedostala (ale někdo ji může mít i na začátku těhotenství) ale taky mě bolely prsa a cítila jsem se divně. Tak jsem si udělala test a pak další, jeden chvíli po MS která nepřišla a druhý několik dnů po tom a oba byly negativní. Tak jsem se objednala na gyndu s tím, že mám asi nějaké problémy s cyklem po vysazení HA a doktorka mi řekla že jsem těhotná. Tím neříkám že ty taky, ale jen to, že ze zkušenosti raději věřím doktorovi než testu.

iveta93
30. bře 2016

A Vy se o dítě snažíte nebo si o přeješ? Pokud ano, viděla bych to spíš na to, že si těhoteství sugeruješ. Nicméně. Takhle brzy by ti bříško nerostlo. MS dorazila. Testy negativní. Doporučila bych si buďto udělat ještě jeden test - nejlépe jiné značky nebo si zajít k doktorovi na krev. A hlavně se tolik nesledovat. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru