Pozitivní test před i po. MS a přesto těhotná?

josefina96
1. zář 2024

Ahoj holky,
mám hodně nepravidelný cyklus 25-65 dní.. snažíme se s přítelem o miminko a můj poslední cyklus je hodně divoký.. tak se chci poradit..
V týdnu od 5.-9.8. jsem jen malinko růžově špinila (myslela jsem si, že je to MS), asi týden po tomto špinění mě začala hrozně bolet prsa a občas se mi dělalo špatně, tak jsem si tento týden ve středu udělala test a ten byl pozitivní.. ve čtvrtek ale přišlo krvácení, nebylo nijak extra silné, prostě klasická MS.. dnes už mi končí, tak jsem si odpoledne udělala další test a mám tam slabounkou čárku (viz foto)..
Máte s něčím takovým někdo zkušenost? Můžu být i přes menstruaci těhotná?
Díky za vaše zkušenosti 🙂

broubelinka
1. zář 2024

@josefina96 mužů se jen zeptat jaký test to je ? Pokud pepino tak to bude ryska, děla je naprosto pokaždé

josefina96
autor
1. zář 2024

@broubelinka je to Pepino.. ten před krvácením byl daleko jasnější, ale ten jsem bohužel nevyfotila..

lauriak
1. zář 2024

Pokial bol pred ms jasnejsi a teraz slabne tak to bolo zrejme biochemicke a test zachytil zostatkove hcg.

jaja01k
1. zář 2024

@josefina96 Pokud test slábne, tak bohužel těhotná nejspíš nebudeš. Zkus další test za pár dní.

lencaa11
2. zář 2024

@josefina96 vypadá to na biochemické pokud test slábne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru