Pozitivní těh. test před i po MS, co si o tom myslíte?

michaelalala
12. čer 2015

Ahoj holky,
jsem cela vyplasena. Pred MS jsem si delala tt ktery byl slabounce pozitivni o par hodin pozdeji, jsem to dostala. Prvni dva dny celkem silne, pak 2 dny slabsi.
Ted jsem 4. Den od posledniho dne MS a test je stale slabe pozitivni. I kdyz o neco vic, nez predtim a do toho se pridalo hnedoruzove spineni, ktere mam poprve.
Co si o tom myslite? Budu rada za jakoukoliv reakci.
Dekuji M.

love12345
12. čer 2015

vzhledem k tomu,že proběhlo krvacení a opravdu jsem měla problém něco na testu uvidět, bych spíš řekla, že to těhu není, nicméně, nejlépe počkat pár dní (3 např.) a zkusit test znova...

tsambika1
12. čer 2015

Ducha tam vidím. Co to je za značku testu?

anetadr
12. čer 2015

@michaelalala no, buď se jedná o biochemické těhotenství (došlo k oplodnění vajíčka, začal se spouštět hormon hCG - proto pozitivní test, ale vajíčko se správně neuchytilo a s MS odešlo) - to pak může být slabounce pozitivní tt i pár dní po (vlastní zkušenost). Nebo jde opravdu o těhotenství, kdy prostě ještě proběhla klasická MS (zkušenost s tím nemám, ale nebývá to nějak extra neobvyklé). Důležitá je hladina hCG - tedy nejpřesnější by byl krevní odběr, který by se po nejméně dvou dnech opakoval - z toho jde jednoznačně vyčíst, zda jde o těhotenství prosperující (hCG se po dvou dnech cca zdvojnásobí), nebo neprosperující. Pokud nechceš jít na krevní test, zkus po dvou dnech opět tt, kde by měla být čárka už zřetelnější, nebo by měla ještě zeslábnout (vymizet) a z toho lze taky vcelku dobře poznat, zda je těhotenství prosperující. Není to ale tak jisté, jako krevní odběr. Držím palce, ať to dopadne tak, jak si přeješ.

strawberr
12. čer 2015

Mě se na některých značkách těhu i ovu testů objevují slabouncí duchové, i když se nic neděje :( někteří výrobci to tak mají ☹ . Ale nech si vyšetřit krev, tam je to vždy 100%

heduska82
12. čer 2015

@michaelalala podobny prubeh jsem taky pred lety mela, hcg stoupalo pomalu, nakonec jsem skoncila na laparce, jednalo se o potracene mimodelozni tehotenstvi. Tim te nechci strasit, ale i to se muze stat.

strawberr
12. čer 2015

Nicméně kamarádka měla slabé čárky na testech 2 tydny. Pak z krvi tedy hCG bylo, ale... ☹ těhu nedopadlo ☹ . Snad tobě to vyjde 🙂 .... na druhou stranu, moje učitelka nikdy děti nechtěla, potkaly jsme se s kočárky, má stejně starého kluka 😀 - a? Zjistila to ve 3m a to brala HA a normálně menstruovala 😀 . Dítko je zcela zdravé 🙂

michaelalala
autor
12. čer 2015

Holky dekuji za prispevky.. 🙂 test je mamatest 10, myslim ze je to ten nejobycejnejsi 2ks v baleni.. Jsem z toho jelen, podbrisko boli jak kdyby me tam neco tlacilo a rozbreci me i jogurt v obchode 😀

love12345
20. čer 2015

Tak jak vam to dopadlo?

xtina_13
22. čer 2015

@michaelalala Taky by mě zajímalo, jak to dopadlo? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru