Pozitivní Benu test 25 8DPO

mosquito
7. kvě 2015

Zdravím snažilky 🙂 Je to druhý měsíc, co se s přítelem snažíme a první měsíc co si měřím teplotu a beru vitamíny Fertility Blend. Mám před MS a vím, že by se testovat nemělo, ale však to asi všechny (skoro všechny) znáte 🙂

Včera večer jsem si dělala Benu test 25, dle teploty bych mohla být dnes 9DPO, včera tedy 8DPO. Vím, je to fakt brzy, ale máte zkušenosti, že by benu test byl negativní? Dle poklesu teploty mohlo dojít k uhnízdění 5DPO. Tento test je s nižší citlivostí a tak opravdu neočekávám, že jsem těhotná. Dnes jsem si dělala jednoduchý mamatest 10 - proužky a byl negativní a přitom má vyšší citlivost.
Stalo se vám to někdy? Jaké jsou důvody, že se test ukáže chybně pozitivní?

Předem děkuji za názory a přijetí mezi sebe 🙂

andrrriiik
7. kvě 2015

Ahoj,8DPO je fakt brzo,zkus později.Nejspíš máš ještě nízké hcg,pokud jsi těhotná 😉

consti
7. kvě 2015

Najdi si to na internetu. Benu testy jsou dost nespolehlivé. Já měla Benu test také pozitivní a těhotná jsem nebyla 😉 . Držím pěsti, dva měsíce jsou opravdu krátká doba 😉 . A co se testu týká, kupovala bych Mamatest, ty mi těhotenství ukázaly spolehlivě 😉 .

mosquito
autor
9. kvě 2015

Ahoj holky. Dekuji za reakce. Pro porvnani posilam foto 🙂

teenyel
10. kvě 2015

Mě benu ukazovaly vždy spolehlivě a v tomhle těhu také už od 8DPO. Ale nekupuji tyhle plasťáky, ale obyčejné papírové. S těmi mám hodně dobrou zkušenost. 🙂 Zase naopak nikdy jsem nekupovala mamatesty, jelikož většině holek dělá falešňáky.

misimisi
10. kvě 2015

Já vidím čárky na všech testech, snad nemám vidiny 😉 Na tom plastovém je hodně zbarvená. Nemyslím si, že by to byly falešné čárky 😅 Zkus to ještě za pár dnů, měly by sílit. Hladina hormonů stoupá individuálně, mně to ukázal test až tak 12-14 DPO, jen slaboučkou čárečku. Taky stoupá hladina hormonů rychleji u vícečetných těhotenství, třeba u dvojčátek bývá vidět daleko dříve a jasněji 😉 Používala jsem mamatest, falešně mi neukazoval. Tak snad mohu gratulovat 🙂 Dej vědět.

mosquito
autor
10. kvě 2015

@teenyel Ja ten plastivy benu dostala k femibionu. Pak mi vzdycky v lekarne nabidli mamatest. Ja se porad pozoruju a cekam kazdiu chvili jestli ms prijde nebo 😀

mosquito
autor
10. kvě 2015

@misimisi dnes bych mohla byt 12dpo a udelala jsem si ještě jeden test. Na fotce to neni vidět, ale carka se objevila rychleji a je zretelnejsi nez u tech predchozich testu. Tedy krome benu, ale ten jediny vyšel jasnější a ma nižší citlivost tak tomu moc neVerim. Jde v začátku rozpoznat falesne pozitivni test?

andrrriiik
10. kvě 2015

Já ji vidím,gratuluji 😉

mosquito
autor
10. kvě 2015

@andrriiik moc dekuji. tak uvidime, jestli bude silit. Prijde mi, ze jak test uschl, carka je videt min.... v mym veku, po jednom zt a pri druhem mesici snazeni by to byl zazrak 😵

andrrriiik
10. kvě 2015

@mosquito I zázraky se dějí 😉 Já obě otěhotnění brala jako zázrak.Poprvé proto,že to vyšlo hned napoprvé,a podruhé proto,že jsme se dlouho snažili,a už jsem tomu nevěřila 🙂 A kolik ti je,jestli se můžu zeptat?

teenyel
10. kvě 2015

@mosquito já vždy řekla, že chci ty jak jsou v balení 6+2 (6 ovulacnich a 2 tt). Taky jsem testovala pořád 😀 uklidnovalo mne to. A popravdě čárky jsem si všimla až 9DPO A až zpětně, když jsem vyhazovala, tak jsem si všimla malé čárky z 8DPO 😀 a 9 nebo 10DPO už jsem měla 55,5 jednotek v krvi, takže pokud roste hcg rychle, může brzy ukazovat i 20kovy 🙂

mosquito
autor
10. kvě 2015

@andrriiik to ano. Tak to zpetne gratuluju, ze mas dve ditka. Chce to trpelivost, ale to je pri snazeni to nejtěžší. Ten benu jsem delala 8dpo proto mi prijde zvláštní, ze na citlivejsich mama to jde tak pomalu. Pokud tam tedy neco je. Je mi 36 😝

andrrriiik
10. kvě 2015

@mosquito Děkuji 🙂 Taky už nejsem nejmladší,takže pokud budem chtít třetí,tak do tří let max.
Benu testy jsem nikdy nedělala,myslím.Většinou Mamatest,a nikdy jsem neměla falešný výsledek 🙂 Tak jsem měla asi jen štěstí,když se tu dočítám,že Mamatesty jsou hodně nespolehlivé 😉

mosquito
autor
10. kvě 2015

@teenyel zkusim se po techto testech poptat. Jaka to je znacka? Spis me zarazi, ze benu vyjde jasne 8dpo a mama stezi 12dpo. Kouoam, ze ty uz v lete budes vozit 😎

teenyel
10. kvě 2015

@mosquito jo jo, původně jsem měla vozit už v dubnu, ale příroda si řekla, že si počkám až na léto 🙂 a značku nevím, už doma nemám krabičku. Ale když v Benu rekneš, že chceš tu značku co vyrábí to 6+2, tak by měli vědět 🙂 stojí asi kolem 45,- a jsou tam 2 😉

consti
10. kvě 2015

@mosquito Moc ti přeji, abys těhotná byla 😉 . Ale ten Benu test jsem měla stejně pozitivní, jak ty. A byla to fakt čárka falešná...Ale pokud máš duchy i na Mamatestu, tak by to těhotenství být mohlo a držím pěsti! Jinak zázraky se dějí, nám se podařilo po 4,5 letech 😉 .

consti
10. kvě 2015

@andrrriiik Mamatesty jsou podle mě spolehlivé, teda já jsem se na ně spoléhala a několik let a vždy negativní. Až když jsem byla těhotná, tak krásná čárka 😉 .

misimisi
10. kvě 2015

@mosquito Tak to asi sílí 😉

mosquito
autor
16. kvě 2015

@tenyyel nakonec jsem se do Benu nedostala, tak jsem přešla na Dr. Max a dnes, po týdnu je to jasné 🙂

mosquito
autor
16. kvě 2015

Tady to je 🙂

monyna83
17. kvě 2015

@mosquito Vidíš, testy od Maxe jsou nejlepší, nikdy neukáží falešného ducha a sílející hCG je na každém testíku znát... Gratuluji k dálnici a jen tak dál 🙂 Mám velkou radost 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru