Povedlo se? Vidíte duchy?

10. pro 2023

Dobrý den,

pokoušíme se taky o miminko. Zažila jsem několik měsíců zklamání s testy. Jsem teď nachlazená a piju snad nonstop, takže mám rozředěnou moč i tu ranní a to fakt dost 😂.

Prosím prosím, že mi už nehrabe?❤️ Manžel nevidí nic a prý si psychicky jen ubližuju. Já vidím a na obou 😭

chybadel
10. pro 2023

Vidím 😊👍 testovat další dny a budu drzet palce ať to není falešný poplach 🙏🏼

pajasala
10. pro 2023

Vidím 😀

zmrzlinka
10. pro 2023

Duch tam jen,tak uvidíš.Drzim palce.

ludmilka90
10. pro 2023

taky vidím, držím palce 🍀❤️

lencaa11
10. pro 2023

👻 tam je testovat dál ☘️☘️

klokanka31
10. pro 2023

Jsou tam, to už bych brala jako slabé čárky, žádný duch. Tvůj manžel ať si zaběhne na oční 😉

autor
10. pro 2023

Děkuji všem, snad se mimi přes mé na nachlazení a rýmu udrží 🙏🏻Snad se můžu potichu radovat ❤️

autor
10. pro 2023

@klokanka31 Ty jo! Tak teď jsi mě neskutečně potěšila! ❤️ manžel potřebuje asi dálnici, aby uvěřil! Tak snad za par dní budu hrdě ukazovat dálnici ❤️

klokanka31
10. pro 2023

Oni chlapi jsou v tomhle divní...Já když po 12 letech snažení ukázala manželovi pozitivní test (byl +-stejný jako u tebe), tak jsem čekala strašnou radost, ale místo toho se jen otočil od počítače, prohodil že možná něco trochu vidí, a hrál dál 🤦‍♀️ až u třetího těhotenství byla reakce o dost lepší.

autor
10. pro 2023

@klokanka31 Fakt? Mě to totiž zamrzelo. Chápu, že nechce, abych byla pak zklamaná. Obzvlášť, když si teď říkám, když jsem nemocná, tak jestli to právě pak nevyjde a mimi odejde. 😭 Ale prostě čekala jsem jinou radost noc. Doufám, že se malé udrží a ještě taťkové ukáže co proto! 😁❤️
A ještě jednou moc díky! Jsi neskutečná podpora ❤️

klokanka31
10. pro 2023

Pokud nemáš vysoký horečky, tak bych se nebála. Já u třetího (a jediného zdravého) těhotenství měla na začátku angínu, měla jsem antibiotika, a Eliška se udržela 😊

autor
10. pro 2023

@klokanka31 Nene horečky nemám, mám ucpaný nos a smrkám o sto šest a hlava jak pod vodou, ale jinak jen toto. Tak snad.
Jsi fakt zlatá! Ani nevíš, jak mě uklidňuješ❤️

klokanka31
10. pro 2023

Proto tady koník je 😊🍀🍀

darkness1234
13. pro 2023

Ahojky, je tam něco málo nebo se mě to jen zdá? Omluvám se za zmenšení fotky ale nešlo to jinak nahrát :/ díky všem za odpovědi 🙂 dělaný ráno 🙂 ovulka byla 7 nebo 8.12. Já vím je brzy testovat ale prostě sem nedočkava 🙈

chybadel
13. pro 2023

@darkness1234 negativní test

darkness1234
13. pro 2023

@chybadel do ms mám čas měla.by přijít 22.12. Chápu že je lepší test až v den ms když nepřijde nebo den předem ale jal sem psala zvědavá jsem

lencaa11
14. pro 2023

@darkness1234 negativní

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru