Pocit jako při MS, ta nikde, vysoká BT, test negativní

ni_ki
16. říj 2015

Ahoj holky, procházela jsem různé diskuze, ale nikde jsem nenašla to, co se stalo mně. Menstruaci mám pravidelnou a díky měření BT a ovu testů i přibližně vím, kdy nastala v mém cyklu ovulace a jak mám dlouhou fázi po ní než dorazí ms. Nikdy se mi nestalo, že by ms nepřišla, jak měla, až teď. Dle ovu testu měla být ovulace cca 16. DC a 29.DC jsem očekávala ms. Večer mě začalo bolet v podbřišku přesně na čas, ale ms nikde. Dnes jsem 33.DC tlak v podbřišku se o dost zmírnil, ale mám pořád nafouklé břicho. TT jsem si dělala 31. a 33.DC, ale byly jednoznačně negativní. Včera BT 36,7C, dnes 36,9C. Říkala jsem si, že ještě týden počkám a pak se objednám na gyndu, ale stalo se vám něco podobného a co z toho bylo? Chvíli se těším, že bych mohla být těhotná, chvíli mám obavy, že je to nějaká horm. porucha.

ni_ki
autor
18. říj 2015

dnes 34.DC, ráno TT opět negativní, ale zkusila jsem ovu test a ten vyšel jasně pozitivní, co to znamená?

agneska7
19. říj 2015

@ni_ki muze to byt i tehu sla bych na krev k dr

luj_89
19. říj 2015

Mě teda bolí podbříšek jako před MS jen míň tak 2x do týdne. Myslím, že je to hormonální antikoncepcí, tedy nerovnováhou hormonů. Počkala bych pár týdnů jestli se to zlepší 🙂.

dixi09
19. říj 2015

Může to být i cysta, ta zbrzdí MS.

ni_ki
autor
19. říj 2015

u doktora jsem byla zrovna před 14dny, utz v pořádku, taky už si myslím, že je to hormonální nerovnováha, ráno BT už jen 36,5C a dnes již ovu testy negativní, minulý měsíc jsem chvíli brala clostilbegyt a pak duphaston, tenhle měsíc už nic, ale je možný, že to tělo teď nějak rozhodilo, ještě počkám do konce týdne a půjdu k doktorovi

ni_ki
autor
19. říj 2015

@luj_89 ...já už antikoncepci neberu 2 roky a tohle se mi nikdy nestalo, ani mě v podbřišku nebolí mimo menstruaci, ale minulý cyklus mi dávali hormony pro stimulaci k inseminaci, tak to v těle nejspíš zůstalo a to je z toho asi zmatený

plisek123
19. říj 2015

Ahoj holky jsem tu nová a chtěla jsem se zeptat snažíme se asi půl roku o miminko ale nějak se nedaří :/ půl roku jsem měla menstruaci střídavě po 28 a po 36 dnech. Včera jsem krvacela ale jen večer a trosinku o 7 dní dříve, nikdy se mi to nestalo, nevíte čím to je?

ni_ki
autor
19. říj 2015

@plisek123 ..to ti takhle nikdo neřekne, může to být známka těhotenství, ale taky jen hormonální nerovnováha, uvidíš jak to bude dál, popřípadě později udělej těhotenský test, jednou se mi třeba stalo, že jsem místo menstruace jen 4dny špinila a nic z toho nebylo, doktorka tenkrát řekla, že to byla menstruace, i když to tak nevypadalo....máš ale menstruaci dost nepravidelnou, s tím by chtělo něco udělat, já třeba dlouhodobě pila nosifol, po 5 měsících jsem zkusila kapky gynex a menstruace se krásně srovnala, teď zase piju nosifol

plisek123
20. říj 2015

Právě jsem zapomela napsat ze to byl první půl rok a další půl rok jsem měla pěkně po 28 dnech. Myslím že to bude spíše nějaká porucha. Nějak nám to snažení nejde :/

plisek123
20. říj 2015

Mimochodem dneska ráno malé špinění (trošičku čisté krve s nepatrnymi kousky krve)

ni_ki
autor
20. říj 2015

@plisek123 .....hm, tak to bude asi opravdu menstruace, nic si z toho ale nedělej, jsou na tom lidi mnohem hůř, vy máte ještě spoustu času před sebou, snažíte se relativně chvíli, my se snažíme už necelý rok a půl a také se nám nedaří, po roce neúspěchu už jsme se svěřili do rukou centra asistované reprodukce,protože měl manžel špatný spermiogram, máme za sebou už dvě neúspěšné inseminaci a teď, když už jsem se konečně těšila na umělé oplodnění, které má největší šance, tak jako na potvoru nepřijde menstruace, při které jsem měla začít se stimulací ☹. než těhotenství, mám teď strach, že se se mnou něco stalo

ni_ki
autor
28. říj 2015

kdo by četl můj článek, tak již je vyřešeno, po 14-ti dnech, kdy ms nepřišla jsem zavolala do repro. centra a tam mi rovnou řekli,že se to občas stává, když se na ms čeká před stimulací, prostě asi nervy a hlava, dostala jsem vyvolávačku a za 5dní ms dorazila, teď začínáme se stimulací, zkušenost pro mě, pokud se ms nedostaví a těhotenský test je dlouhodobě negativní, tak těhotná opravdu nejsem a můžou v tom hrát roli pouze nervy a to, jak si to v hlavě zablokujete

plisek123
28. říj 2015

Jej tak doufám že to bude v pohodě a co nejdříve to vyjde. Ano byla to menstruace. Takže uvidíme jestli se zadari příští měsíc koupila jsem inofolic tak doufám že by to mohlo pomoci

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru