Po potratu 4. den zpoždění MS, silný bílý výtok

iveeet
20. říj 2015

Dobrý den,jsem tady nová a chtěla bych se informovat nebo se zeptat na názor. 20.9. jsem prodělala samovolný potrat, byla jsem na začátku v 5. týdnu, žádné bolesti. Vím, že je zdrávo počkat o snažení, ale nečekám. Jenže podle ovulačních testů jsem ovulaci neměla tak očekávám MS, ale ta taky nikde už 4. den zpoždění, mám jen silný bílý výtok. Nechci hned plašit a letět k doktorce, tak se ptám jaké máte zkušenosti, předem děkuji za odpovědi, je to pro mne důležité, o mimčo se snažíme už 8.měsícu, tak mě i napadlo jestli nejsem náhodou v tom a ani o tom nevím emoticon

broukarici
20. říj 2015

@iveeet a co treba zkusit tehotensky test....?🙂

iveeet
autor
20. říj 2015

No ten si musím koupit 😉 a mám z toho strach, jestli výjde tak zase budu panikařit, aby vše bylo v pořádku a @broukarici myslíte, že je to vůbec možné?? Ovulační testy zřejmě nebudou 100% co 😨

iveta93
20. říj 2015

A není možné že máš zpožděnou MS kvůli tomu potratu? Možnost těhotenství tu samozdřejmě je, ale myslím že se spíš dává tělo dopořádku. Ale po potratu máš nárok plašit a ikdyž většinou říkám že na gyndu tak kolem 8.týdne tak když už byl minule problém tak bych šla dřív. Držím palce.

iveeet
autor
20. říj 2015

Jela jsem i na pohotovost i na gyndu, nenechala jsem to jen tak, bohužel jsem měla sliznici jen 5mm a když mi začal 6. týden tak hcg kleslo na 2, snažila jsem se pro to udělat maximum ☹ ale bohužel

iveeet
autor
20. říj 2015

@iveta93 špatně jsem si to přečetla, tak moje odpověď je taková z cestná 😀 😀 😀

pety91
21. říj 2015

No já bych tedy do té mens. vydržela a teprve potom ten další pokus.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru