PMS nebo muže jít o těhotenství?

tatranka1997
20. dub 2022

Ahoj holky,
12.4. Byla ovulace a poslední týden mě po každém jídle páli žáha a vrací se mi žaludeční šťávy. Po jídle nevolnost ale není to na zvracení. Dva dny zpět nocni můry a včera v noci jsem vůbec nespala a cítím na sobě únavu. Občas pichne v břiše. Jde o PMS nebo by to mohlo být těhu vím ze na test je ještě brzy, ale musím nad tím pořád uvažovat jestli je to ono a nebo to druhé 🙂
Děkuji za odpověď

majena39
20. dub 2022

@tatranka1997 pálení žáhy může být taky způsobeno vyšším progesteronem. Vím o čem mluvím, taky mě pálila hrozně žáha a tak jsem si myslela, že to klaplo no... a otěhotněla jsem až víc než týden potom podle UZ 😂😂😂

klokanka31
20. dub 2022

@tatranka1997 Já mám úplně to samé, ale těhu určitě nejsem,ani PMS. Počkej na testík a uvidíš 😊

michaelarousova
20. dub 2022

@tatranka1997 tehotna muzes byt ,ale pokud to paleni zahy mas uz nejaky den, tak to urcite neni priznak tehu☺️ Taky trva nejaky den nez se vajicko uhnizdi☺️ Kazdopadne ja po ovu az do ms mam obcas taky divny priznaky a tehu nikdy nejsem☺️

tatranka1997
autor
20. dub 2022

@michaelarousova Je to jen po jídle pak zase klid než se znova najim tak uvidíme po testu. Moc děkuji za názor

misha31
20. dub 2022

8-9dpo se uz nekomu ukaze slaby duch na testu 🙂 drzim pesti

tatranka1997
autor
20. dub 2022

Holky po práci jsem přišla a začla únava,zimnice,bolest břicha a grgani. Tak snad to bude těhu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru