Pepino těhu test. Můžu se začít radovat?

21. srp 2024

Ahoj děvčata, prosím o radu a zkušenosti s Pepino testama, citlivost 10. Včera jsem udělala test, mám cca 5 dní do MS. Na diskuzních fórech na mě skáče, že Pepíno testy dělají falešně pozitvní duchy, čárky. Snažíme se pár měsiců a s testováním moc zkušeností nemám.Fotku zasílám níže, slabou čárku vidět je, ale nevím jestli se můžu začít radovat. 🙂 Děkuji Adél

vendy299
21. srp 2024

čárku vidím, ale určitě bych počkala do menstruace

lencaa11
21. srp 2024

Zatím negativní 5 dní je ještě dost brzo vyzkousela bych jiný test

martulka88
21. srp 2024

Tady jsem měla 4 dny do MS a mám doma 2,5letého rošťáka. Stejný jsem měla o rok dříve s prvním synem a také těhotná (tam jsem dokonce měla trošku slabšího ducha a byla jsem 5 dnů do MS). Mně nikdy neudělal test ducha, pokud jsem nebyla těhotná. Můžeš testovat obden a uvidíš - pokud bude sílit - ale stejná značka, tak se můžeš potichu radovat. Větší jistotu budeš mít po vynechání MS a stoprocentní jistotu až po porodu. 🍀

jaja01k
21. srp 2024

To vypadá nadějně. Držím palce, ať sílí 🙂

lujhu
21. srp 2024

Za mě jsou pepina testy nespolehlive, vycházelo my to samé a na jiných testech nebylo nic, zkusila bych taky ještě jinou značku

autor
21. srp 2024

Moc všem děkuji za rady, zítra zkusím zase třeba mamatestem a uvidíme, jak to bude dál pokračovat 🙂 Adél

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru