Ovulační test pozitivní?

29. bře 2022

Ahoj holky jsou tyto testy pozitivni? Dnes probehlo mazleni, tak doufam ze uspesne😊🥰
Dekuji za odpovedi!🌹

autor
29. bře 2022
leniczka23
29. bře 2022

Možná ten třetí, pokud pak už slábly, tak si to nemusela zachytit úplně přesně. Jinak, víš že z mazlení těhotná nebudeš?😁

autor
29. bře 2022

@leniczka23 Ahoj, není mi patnáct 😀 jen nemam moc zkusenosti s ovulacnimi testy, tak se ptám.

miky25117
29. bře 2022

Ani jeden není pozitivní čárky musí být stejně silné

leniczka23
29. bře 2022

Co si přečíst návod? Tam to je. Testovací čárka by měla být stejně silná, nebo silnější jako kontrolní. Nicméně se může stát, že vrchol nezachytis.

krisstina93
29. bře 2022

Ani jeden není pozitivní, ale pokud už slábnou, tak bych tipla, že ovulace proběhla někdy mezi třetím a čtvrtým testem. Ono se nemusí chytit ta chvíle, kdy proběhne, pokud testujes jen jednou denně.

gabca84
29. bře 2022

Holky stalo se to někomu že měl před ms pozitivní ovulační test

vikysek0987
29. bře 2022

@gabca84 Ano stalo....Nic to neznamenalo....Některé holky píší, že to značí těhotenství, ale mě vyšel pozitivní těhotenský test a až kolik dní po něm ovulační byl pozitivní (zkoušela jsem ze zvědavosti)

gabca84
29. bře 2022

@vikysek0987 já právě těhotenský nezkoušela nemám ho ale zkusila jsem ovulační a ukazuje krásné dve ale dostala jsem to slabe

tasimia
29. bře 2022

Já myslím, že ten třetí by mohl být pozitivní. Některé testy co tu i psaly holky, zkrátka udělají slabší čárky a OVlvu proběhla. Držím 😻🍀

katherine177
29. bře 2022

@miky25117 paní má ten třetí pozitivní ,už je zaschlý ,ale vypadá nejsilnější ,pak slábly

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru