Ovulační test. Je to takto běžné?

mbelzova
21. led 2020

Prosim o radu, mam nepravidelny cyklus a tento mesic jsem ovulaci mela uz 11.1, dnes jsem si delala ovu test znovu a vybehlo mi toto. Muze to zbavit tehu ci je to bezne? Mam uz 3den bolesti jako pred menstruaci (jsem 9den po ovu), tehu test bily. Dekuji

sudylichozrout
21. led 2020

@mbelzova negativni ovulacni test. Tohle byva bezne cely cyklus. Vykasli se na zjistovani tehotenstvi za pomoci ovulacniho testu a pockej do menstruace. Stejne nic neuspechas a nic neovlivnia. Proste musis pockat.

nikynikol25
21. led 2020

Ahoj můj ovu test 9dpo je ten od 24Dc začal sílit dělala jsem ovu test i po ovulaci zda sili nebo ne.A 9dpo jsme měla duchy už i na tt testech

mbelzova
autor
21. led 2020

Dekuji. Prave se citim uplne jinak. A takovou carku nikdy mimo cyklus nemam.

mbelzova
autor
22. led 2020

Tak uz zacinam byt nervozni,jdu zitra pro tt 🙂

jako_mala_holka
22. led 2020

Drzim palce, takto jsem to mela taky a jsem tehotna 🙂 moc doporucuju GS mamatest a udelat rano z prvni moci

jako_mala_holka
22. led 2020

Jinak bylo to uz 5 dni pred ocekavanou ms (vim presne, kdy byla ovulace)

nikynikol25
22. led 2020

@mbelzova Ro vypadá nadějně.Mozna bych po ten test utíkala ještě dneska vecinou jsou tam dva

jako_mala_holka
22. led 2020

@nikynikol25 ja myslim, ze je to tam 🙂 no jsem zvedava, co pani napise...

tercula
22. led 2020

taky mi ovulační sílil při těhotenství, vypadá to nadějně!!! ❤

mbelzova
autor
23. led 2020

Devcatka,tak je to tam. Dekuji za rady a hezke slova,snad bude vse v poradku.

mbelzova
autor
23. led 2020

Zadarilo se nečekaně 4dny pred ovulaci (na tu jsem prisla nahodou) tak mozna to bude i ta holcicka, chlapecka uz mame 🙂

nikynikol25
23. led 2020

@mbelzova super tak zkoušejte ob den zda bude sílit na měla 11dpo už takhle hezkou čárku a 13dpo den před ms a krásné silila.Moc gratuluji

jako_mala_holka
23. led 2020

@mbelzova tak at sili 🙂 ❤️

mbelzova
autor
25. led 2020

Hplky,prosim prijde Vam,ze sili? Ten vlevo je 10dto, vpravo 13dto. Ja uz sama nevim :(

nikynikol25
26. led 2020

@mbelzova Rekla bych ze ano podle toho kdy je delany.

sisinka101
28. led 2021

Holky co myslíte byla ovulace nebo ne?

nikynikol25
28. led 2021

@sisinka101 ahoj že února ten druhý se my zda nejsilnější,škoda že nameris u toho bazalni teplotu,ta by ti to potvrdila určitě a nebo taky ne.

ema90
28. led 2021

@sisinka101 Ja nevidim ani jeden pozitivni test.

kevi1
28. led 2021

@sisinka101 vylozene pozitivny test nevidim. Ale zase pozitivny test byva niekedy len naozaj minimalny par hodin, tak ked si tie dva silne robila s 24 hodinovym odstupom, tak si to mozno prepasla.. zasemne ked zacne takto silniet tak ovu do 2-4 dni prebehne, takze mozno si to naozaj len testami nezachytila a ovulka uz prebehla

tamarakralova
26. led 2022

@mbelzova Jak to dopadlo? Byla/je to ta holčička? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru