Ovulační test 6. DPO. Je možné, že to vyšlo?

amalka2981
17. bře 2021

Ahoj holky, v pondělí jsem byla u doktorky ta mi potvrdila ovulaci, která proběhla v pátek. Tu jsem na sobě cítila, bolel mě podbrisek a špinila jsem, takže jsme se také s přítelem patřičně snažili.. 😃 Včera večer mě bolelo břicho jako při MS a dnes podobná bolest v podbrisku.. zkusila jsem si tedy koupit ovu test, protože jsem se “chytře” dočetla, ze je možné, ze ovu test ukáže těhotenství driv než těhu test. Včera byl ještě test negativní a dnes ... foto přikládám 🙂 Myslíte, že je možné, ze to vyšlo? Nebo ze by další ovulace? 🙂 Děkuji za názory. 🙂

leila7
17. bře 2021

Tak proč neuděláš tehotensky?ale asi nic neukáže.

amalka2981
autor
17. bře 2021

@leila7 Právě proto, že je ještě brzy.. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli má někdo zkušenost, ale jinak samozřejmě zkusim pak těhu..

inah91
17. bře 2021

6DPO je brzy na jakýkoliv test.... to ještě není vajíčko ani uhnízděné....
Já jsem ovu test zkoušela taky - ale až po pozitivním těhotenském - jen tak ze srandy, a ano, pozitivní byl...

majka116
17. bře 2021

Ahoj, já to tak měla v říjnu 9DPO mi vyšel znovu pozitivní test, pak i tehotensky ale bylo to biochemické.

ema90
17. bře 2021

@amalka2981 Ano, ovulacni test mi ukazal tehotenstvi, ale den pred vynechanou ms a byl opravdu pozitivni.
A 6dpo je blbost delat jakykoliv test.

nikynikol25
20. bře 2021

Ahoj ukáže mě začal sílit poprvé 6dpo a teď u druhého tehu 10dpo,hodně holek to ví a jsou o tom i diskuze že to tak je.Ze se diví že reaguje na tehu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru