Ovitrelle. Jak teď testy?

koblizka28
22. lis 2019

Ahoj holky chci se vás zeptat jsem 12dni po vpichu ovitrelle a včera dělaný těhotenský test s duchem zkoušela jsem i osmý den a na testu bylo bilo myslíte si že by to ještě mohla být injekce? Nebo už těhotenství to ms. Mi zbývá 5dnj ještě jsem. Si delala test clrar blur a tam mi to ukazalo 1-2 ale nevím jestli tomu věřit

koblizka28
autor
22. lis 2019

Spodní je z dnešního rána poradte

luc1979
22. lis 2019

bezpečně až z krve, já měla tehdy taky ducha a nebyla jsem, ale může to být i opačně - držím palečky, aby se zadařilo (to byla první stimulace ovulace?)

koblizka28
autor
22. lis 2019

Ne ta první byla dva dny zpátky do ms zbývá 3dny

koblizka28
autor
22. lis 2019

A tohle. Bylo 8dni po ovitrelle

koblizka28
autor
22. lis 2019

@koblizka28 ano první clostilbegyt a pak. Ovitrelle

radullah
22. lis 2019

@koblizka28 mě připadá že lehounce sílí, což by po hormonech nedělalo, když se mají z těla vyplavovat, ne? Držím pešti 🍀

koblizka28
autor
22. lis 2019

@radullah no přesně to si myslím taky jen se bojím abych se ne radovala předčasně

radullah
22. lis 2019

@koblizka28 radši počítat se vším, moc se na to neupínat, ale klidně se těšit 🙂 Pozitivním testem ty strachy bohužel nekončí. Mě příjde, že se tam něco děje...;)

koblizka28
autor
22. lis 2019

@radullah díky moc za podporu

irena1111
22. lis 2019

@koblizka28 A proč se tedy takhle zybtečně stresuješ předčasnými testy? Prostě počkej zda dojde MS a pokud ne tak testuj.

koblizka28
autor
22. lis 2019

@irena1111 a co je na tom zeptat se někoho jestli to měl taky tak od toho to tady je ne?

fouskovi
22. lis 2019

Zkusila bych za pár dnů znovu pokud zesílí tak se objednat k doktorovi na krev a uvidí se

irena1111
22. lis 2019

@koblizka28 to ano ale stejné dotazy jsou tu dnes a denně. Přitom leckdy by bylo lepší se prostě zamyslet zdravým rozumem než tu psát dokola to samé.

koblizka28
autor
22. lis 2019

@irena1111 jo tal pardon pokud vás to nezajímá nevím proč do toho vstupujete a vůbec se obtezujete rady něco psát a dnes. Jsem. Se tady přihlásila poprvé takže netuším jak to tady chodí ale díky za radu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru