Otěhotnění - bazální teplota, motání hlavy. Mohl se zadařit?

moncici00
9. kvě 2022

Hezký den přeji,
Chtěla bych se na něco zeptat. Než mě někdo odsoudí ze mám hloupé otázky atd, tak o miminko se snažíme úplně poprvé.
16.4. proběhla moje poslední menstruace. 27.4. jsem měla s přítelem sex - nechráněný samozřejmě :D + poznám vzdy když mam +- ovulaci a ta byla den - dva po snažení.
Od stredy mam strašně tlaky v podbrisku (mívám je před MS ale to tak den, dva před), taky se mi motá hlava, prsa - spis bradavky mam strašně otekle a bolavé. Měřila jsem si od stredy bazalni teplotu - středa 36,9, včera 37,4 a dnes 37,1
Dnes jsem si delala test. Ale negativní, asi je to ještě brzy.
Ale mam proste zvláštní pocit který jsem před MS ještě nikdy neměla. Vzhledem k tomu, ze v práci toho mam nad hlavu tak se na to nijak ani nesoustredim, takže vsugerovane toto nemám 🙂 v práci mi teda říkají ze od patka zářím jak sluníčko a jsem taková jiná, dneska se mi tedy i silene motá hlava :(
Myslíte, ze se tedy mohlo zadarit? A kdy nejlépe si udělat další test?
Děkuji

gbp
9. kvě 2022

@moncici00 mohlo. a taky nemuselo. vsugerovane priznaky mohou byt, ikdyz na to nemyslis neustale 🤷🏼‍♀️ staci ze si meris teplotu, vis kdy mas ovulaci, sledujes nejake priznaky. bohuzel vim, o cem mluvim 🙈
dalsi test si udelej nejlepe v den vynechane ms. dal to ma smysl ob den. ob den narusta hcg.
drzim palce 🍀

moncici00
autor
9. kvě 2022

@gbp teplotu jsem si měřila právě ze zvědavosti, vůbec jsem to nedělala nikdy před tím, měřila jsem pouze od stredy do dnes, ale asi na to kašlu, člověk by se pak akorát stresovat 🙈 děkuji ☺️

gbp
9. kvě 2022

@moncici00 tak teplota ti stejne sama o sobe nic nerekne. graf ti ukaze akorat probehlou ovulaci (a to taky jen teoreticky - ja mela grafy ukazkove a podle utz ovulace nebyla 🤷🏼‍♀️). a musis tech teplot mit vic, abys mela dvoufazovou krivku.
urcite zkus chvili vubec nic nedelat (jako ve smyslu snazeni se) max. nasadit kyselinu listovou nebo nejaky doplnek stravy, vitaminy... sex si uzivejte, kdyz budete mit chut a uzijte si jaro. 👍☺️ stejne se vic resi az po roce, kdy se nedari. pokud teda nemas nejake problemy, o kterych uz vis. ono to proste neni na povel. ale kdyz to jde je opravdu lepsi se urcite alespon na zacatku tim vubec vedome nezabyvat. akorat se clovek zacykli v testovani, mereni, hledani duchu a cekani na ovulaci a menstruaci 🤷🏼‍♀️ ale vim, ze je to tezke. 🍀

moncici00
autor
9. kvě 2022

@gbp doplňky beru - Macu ☺️ Řekla bych ze mám víc chuť na sex 😃 jinak problém mám jen se stitnou zlazou, ale neměla by to byt překážka, jen mám prý říct až budu mít potvrzené těhotenství, abychom nasadili zpět léky ☺️

gbp
9. kvě 2022

@moncici00 ta by mela fungovat i takhle. me to treba nikdy nic nedelalo 🤷🏼‍♀️ to chce zkouset. kazdemu zabere neco jineho. me pomohl 2x inofolic 👍

hester92
9. kvě 2022

@moncici00 jestli jsi mela ovu +- 26.4. tak to je nejakych 13DPO jestli dobre pocitam a to uz by ti test urcite mohl/mel neco ukazat. Takze ja bych urcite zkusila TT☺️

moncici00
autor
9. kvě 2022

@hester92 zkoušela jsem 2 dny zpět a včera. Ale oba dva dny jsem delala večer a negativní 😒 zkusím si udělat v pátek ráno, většinou mi menstruace přichází večer nebo druhy den ráno (mívám MNS 29-30 den) ☺️

moncici00
autor
9. kvě 2022

@gbp prave zkouším macu, hodně holkam pomohla, mě zatím hodně na akné po narkoze jsem byla jak pubertak 😃 jinak tady je ten test ze včera. Kamaradka tam něco málo vidí, ale ja nic. Možná je to tím ze mám 2,5 dioptrii ale ja tam vidím velké prd 😄

kitycat
9. kvě 2022

Dievca testuj az ked ti meska aspon den.. Takto si vsetkp vsugerovavas. Se, ste mali pred dvomi tyzdnami a dnes sa ti mota hlava, bola ta bradavky.. Usetris si sklamania vela ked pockas na ten krasny moment ked ti bude ozaj meskat a na testoch sa nebudi vyvolavat duchovia 😊

holkaokomodra
11. kvě 2022

@moncici00 ja ho tam teda vidim taky, ale souhlas, udelej si test až v termínu ms 😊

dianemash
11. kvě 2022

Po prvním snažení jsem se taky cítila těhotná a věřila tomu, že to fakt vyšlo 😁 přesně jak je psáno nademnou, můžeš to mít akorát vsugerované... Na testu nic nevidím, testuj se až se zpožděním a ušetříš spoustu zklamání

veronicka89
11. kvě 2022

Nejvic priznaky tehu jsem mela kdyz jsem tehotna nebyla..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru