Otěhotněly jste po nechráněném přerušovaném styku?

lucijenkaa
24. říj 2015

Dobrý den ,chtěla jsem se zeptat,jestli je tady nějaka tehulka,ktera otěhotnila po nechraněným styku?Muž vždy když to na něj jde,tak ho rychle vynda a uděla se vedle,vytahuje ho treba i 10vteřin před orgasmem,děkuji za vaše odpovědi

leonaxyt
24. říj 2015

No naopak málokdo otěhotní po chráněném... 😀

lucijenkaa
autor
24. říj 2015

No me zajima to,jestli to nekdo praktikoval jako my a otehotnel ,mam na otazku sve duvody proto se ptam 🙂 vim ze zni asi hloupe ...

anetka1701
24. říj 2015

Ano, otěhotnět tak jde snadno. Já konkrétně ne (používala jsem jiné, spolehlivé metody antikoncepce), ale případů osobně znám hned několik

lucijenkaa
autor
24. říj 2015

Dekuji za odpoved 🙂

karlajasmine
24. říj 2015

@lucijenkaa Tak nam tahle metoda spolehlive fungovala rok a pul, a mymu manzeli s jeho ex tato metoda fungovala 5 let, ale taky znam par, ktery takhle hned napoprve otehotnel.. je to podle me dost o tom chlapovi, o tom, jak zna svoje telo a jestli ho fakt umi vytahnout vcas, protoze i z pre-ejakulatu muzes otehotnet.. takze tezko rict no. Za sebe radim ''klidne tuhle metodu vyzkousej a uvidis, jestli funguje i pro vas, ale zkousej to jenom v pripade, ze ti nebude vadit, kdyz bys nahodou otehotnela, protoze stat se to muze!!! 🙂''
Jo a jeste dodam, ze tohle moje tehotenstvi je planovany 🙂.. to nebylo ze by tahle metoda selhala..

dulmich
24. říj 2015

My to tak praktikovali asi 5 let a nic. Pak jsme si řekli, že už je na čase a hned 🙂

martinkka
24. říj 2015

Mám z této "metody antikoncepce" ve svém blízkém okolí dvě kamarádky, které takto otěhotněly, takže spolehlivé to určitě není. Hodně záleží na "šikovnosti" chlapa, ale vzhledem k tomu, že se to nedá zkusit nanečisto, jestli to chlap opravdu ovládá, tak bych tuhle metodu nedoporučovala, jestli teď otěhotnět nechceš.

lucijenkaa
autor
24. říj 2015

Moc vam dekuju 🙂 no kdyby se to stalo,tak by nam to nevadilo,miminko chceme do budoucna ,za rok,dva ale kdyby se stalo byly by jsme určite štastní 🙂 jelikož mame doma už jednu princezničku,antikoncepci brat nechci,chci být čista než bude druhe a kondom občas vynechame,protžeto není ono 🙂

martinakl
24. říj 2015

Já tak otěhotněla po 2 měsících vztahu.. 🙂

kudrlenkaa
25. říj 2015

Nám to vycházelo 10 - 12 let, mezitím 2 děti plánovaně a teď bum, nevyšlo to 😉

kuliseks
25. říj 2015

Nam to fungovalo takhle asi dva roky, protoze s kondomem nam to neslo, ale antikoncepci jsem uz nechtela brat po deseti letech, co jsem ji mela.🙂 jednou to partner nejak "zaspal", ale nic z toho, a kdyz jsme se zacli snazit opravdu o miminko, tak se to hned napoprve povedlo. Asi zalezi, jak se taky v pripade zapomenuti chlap "trefi" do plodnych dni zeny...

maja521996
25. říj 2015

zdravím mam jen malý dotaz s přítelem jsme měly dnes chráněný sex jenže nám praskl kondom a vše bylo vemě no ono to stejně vyteklo ale i tak.menstruaci nemám pravidelnou a mám jeden den spoždění ale to mam vždy tak 4 dny spoždění no ale i tak myslíte že bych mohla otěhotnět ikdyž mám před menses ? Miminko další neplánujem tak se bojím.Děkuji

lenickakl
25. říj 2015

@maja521996 já bych teda šla pro postinor.. Jistota je jistota.

maja521996
26. říj 2015

Je to naprd menatruaci už mám 2 den spoždění ale to mývám každý měsíc max tyden spoždění

lucijenkaa
autor
3. lis 2015

@maja521996 Dobrý den tak jak vam to dopadlo?

maja521996
10. lis 2015

Menstruaci jsem dostala po 5 dnech a měla jsem ji 5 dní.No furt mám takový pocit že bych si měla udělat tehotensky test radsi bo tehu muzu byt ikdyz jsem mela MS.Tak si radsi koupim jinak dobry necitim se nejak na tehu jim stejne chute stejne vse je stejne no rikam uvidim.

lucijenkaa
autor
5. pro 2015

@maja521996 A vy tedy už mate jedno miminko? a jak to vubec svami vypada tedka?

lucijenkaa
autor
5. pro 2015

pardon,nevšimla jsem si že mate už mimi 🙂

majina
5. pro 2015

tuto metodu jsme praktikovali 10 let a nikdy nic 😉 Ale ex-partner děti nechtěl, takže si dával opravdu veliký pozor

bonnie_parker
5. pro 2015

Tahle metoda mi fungovala s různými partnery šest let. Otěhotněla jsem, až jsme se začali více spoléhat na plodné a neplodné dny (asi po půl roce).

anazuzzuzana
5. pro 2015

ha ha... je to spolehlivá metoda, partner to dělal, jako tvůj manžel a výsledek dvouletého praktikování mi tady teď běhá po pokoji :D

lucijenkaa
autor
8. pro 2015
dc2015
8. pro 2015

Nám to takhle fungovalo taky cca 5 let. Otěhotnět jsem nechtěla, ale samozřejmě by mi nevadilo, kdyby se tak stalo. Brala jsem to tak, že to není 100% ochrana. Nicméně pak jsme tomu nechali volný průběh a já měla strach, že to nepůjde, když nám to tak dlouho fungovalo 🙂 A zadařilo se hned asi 2. či 3. cyklus...

evulinka27
8. pro 2015

Já jsem to takhle praktikovala s bývalým přítelem asi 2 roky a s nynějším manželem asi 3 roky. Nikdy jsme neotěhotněli. Podotýkám, že jsem zdravá a plodná 🙂 (byla jsem na dárcovství vajíček, tam mě proklepli od hlavy k patě) Jsem proti hormonální antikoncepci - nechci do sebe ty sr...ky cpát.. Teď budeme mít ale opačný problém, 3. měsíc se o miminko už cíleně snažíme, tak uvidíme, kdy se zadaří 🙂

lucijenkaa
autor
12. pro 2015

My se rozhodly,není to jiste,ale asi se budeme v lete snažit o druhe dítko 🙂

maja521996
30. pro 2015

Ano mame mimi ma 14 měsícu je to naše mala princezna Anabelka.Dopadlo to dobře ale stalo se to zase že praskl kondom den před MS a bojím se opět a znova..

bzubzalka
30. pro 2015

My to praktikujeme 7let amame syna planovaneho jinak nic 🙂 řekla bych,ze manžel jde dost dopředu ven, ale...

mamamoja
30. pro 2015

@maja521996 Můžu se zeptat na značku kondomů? My už další mimi mít nemůžem, tak proto se ptám, abych kdyžtak vyhodila kondomy stejné značky, jsetli je tedy máme doma. Předem dík. 🙂

maja521996
3. led 2016

primeros 🙂 ..............jinak delala jsem si 8 dni po sexu tehu test a byly oba negativní myslite ze na ne bylo brzo ? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru