Opravdu bych mohla být těhotná?

makula18
2. srp 2014

Ahoj,
ve čtvrtek jsem si dělala těhu test, a jak je vidět na fotce, je tam nepatrný duch. Dnes jsem si dělala digitální test clearblue a vyšel mi negativní. Je možné, že jsem těhotná?? Děkuji za odpovědi. 🙂

mydvaapes1
2. srp 2014

No a jak to máš s měsíčky? 😕

makula18
autor
2. srp 2014

Měla bych je mít v pondělí.

mydvaapes1
2. srp 2014

Hm, mě ten clearblue ukázal od početí 1-2týdny pozitivní přesně v tom období co si ho děláš ty. Jestli ti doma nějaký, byť obyčejný test zbyl, udělala bych si rozhodující zítra ráno. Pokud bude duch, je to jasné 🙂....ale teď, je to 50 na 50, hodně štěstí 🙂

mydvaapes1
2. srp 2014

....když nad tím tak přemýšlím, tak myslím, že je to spíše 70 ku 30 že ANO 😀

makula18
autor
2. srp 2014

Určitě ho ráno zkusím. Děkuji. 🙂

lencak80
2. srp 2014

no, mě přijde tento test celkem pozitivní, nemusím na to koukat a něco hledat 🙂 🙂 🙂

makula18
autor
3. srp 2014

Jo, mě taky přišel pozitivní, ale když jsem si ho dělala dva dny na to, tak vyšel negativní. ☹

krystynaraszkova
3. srp 2014

Já si myslím že jsi..ale určitě bych udělala ještě jeden test později.Já si dělala testy vždy až mi aspoň jeden den vynechala menstruace...nevěděla jsem že to jde ještě před..🙂

makula18
autor
3. srp 2014

Jsem hrozně nedočkavá. 🙂

makula18
autor
3. srp 2014

Dnes jsem si dělala ráno další a zase negativní, i když mě pobolívá v podbříšku. Tak snad příště. 🙂

salomee
3. srp 2014

To koukám, protože ta první čárka vůbec není nějak neviditelná,..

bajana
3. srp 2014

testovat sa doporucuje az po vynechanej MS (najlepsie niekolko dni), vtedy je vysledok omnoho spolahlivejsi...teraz sa totiz moze jednat o falosnu pozitivitu, ktoru sposobuje napr. biochemicke tehotenstvo, kedy sice dojde k oplodneniu (a embryo produkuje hormon HCG), ale zarodok sa neudrzi a pride normalna MS....vela uziveteliek tu na MK sa sklamalo....viem, ze pokusenie testovat cim skor je silne, ale tak ci tak sa s tym, ci je zena tehotna, neda v tejto faze nic robit, len verit a dufat...
@makula18
@krystynaraszkova

sarkad2856
3. srp 2014

@makula18 Tak tomu už bych věřila,že je pozitivní 😉

matonka15
Autor odpověď smazal
Zobraz
kosa666
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru