Opožděná MS, bolest v podbřišku, pocity na zvracení. Co myslíte?

magda001
4. pro 2019

Ahoj holky ;) Mela jsem dostat MS a misto toho jsem jen špinila a MS furt nikde zpoždění mám zatím jen týden 🙂 Ale v levém podbřišku mám bolesti ktere se rozsiruji az k pupiky , pocity na zvraceni (uz jsem i zvracela nekolikrat) , a jsem porad unavena kdyz neco delam picha me v tom podbrisku .
Holky v patek jdu na gyndu bojim se treba aby to nebyla cysta :/ Co myslite vy?

jituli84
4. pro 2019

třeba si koupit tehotenskej test... jinak já zvracela v těhu až kolem 10tt

lenka_tom
4. pro 2019

@magda001 udělej si test a pokud bude pozitivní, na tu gyndu bych zašla. Jestli to bolí takhle bokem, tak jen ať máš jistotu, že to není mimoděložní.

lachtanice86
4. pro 2019

@magda001 napadlo te si udělat takovou věc jako tehotensky test?

magda001
autor
5. pro 2019

@lachtanice86 Nejsem negramot uz mam dceru prave ze test negativni a na gynde dnes meli volno takze passe :\

magda001
autor
5. pro 2019

@jituli84 Ja v tehotenstvi kdyz jsem cekala dcerku tak mi furt bylo tak nejak zle ale zvracet prave jsem taky zacala kolem 10tt

zelenaesmolda
5. pro 2019

@magda001
doporucuju nastudovat si vyznam slova negramot.ocividne nemas tuseni co to slovo znamena protoze bys ho jinak v tomhle kontextu vubec nepouzila 🙂

lucijeennaa
7. pro 2019

@magda001 Já zvracela hned, když nepřišla MS a že je něco jinak, jsem cítila už pár dni před... no ale od té doby zvracím až do teď a to jsem 17tt, asi je mé tělo náchylnější... 🤷🏻‍♀️ Ale při negativním TT to může byt defakto cokoli...

lucijeennaa
12. pro 2019

@magda001 Jak jste dopadla?

magda001
autor
24. pro 2019

@lucijeennaa Prý jen opožděná MS nepravidelná I když do teď jsem jsem ji měla pravidelnou cysta tam není ani zánět
pichli mi injekci a je mi lépe při potížích i s věcmi do nemocnice 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru