Opožděná menstrace, můžu být těhotná?

monyscerna
12. lis 2016

Ahojky holky, mám takový dotaz. Už asi tak cca 2 měsíce užívám euthyrox, protože přišli nato že mám hypo funkci štítné žlázy, beru každý den 1 tbl 50mg, poslední menses jsem dostala 19.9. a od té doby nic...říkala jsem si že si třeba to tělo s tím srovnává, nechám tomu volnej průběh, nebudu to nějak řešit, tak jsem to neřešila a normálně od poslední menses si odpočítala na další přepokládaný meses, to mělo přijít cca v týdnu od 23.10, když počítám nejdelší možnost cyklu jak to jde. Zkoušela jsem testovat 2 krát a vyšlo to negativní. Akorát poslední týden na sebe pozoru že hodně jím,přitom vážím stejně,v posledních dnech i mám pocit že jsem pořád nafouklá,a občas mě píchá v podbříšku, všimla jsem si že mám i takový do bílé barvy výtok, a to jsem hned šla na záchod protože jsem si myslela že jsem to dostala a ono nic, jen výtok. Jsem unavenější,ale nevím jestli to taky není tím počasím, pobolívá mě v podbříšku a cítím se jako kdybych to měla dostat, přes den někdy nevolno. Tak nevím jsem taková zmatená. Testy negativní, může to být ovulace?? Nevím za jít na gyndu nebo počkat?? Co myslíte holky? Děkuji za odpovědi. 🙂 🙂

yerry
12. lis 2016

@monyscerna muzes ale taky nemusis. Myslim ze pokud ti test ukazuje negativni je na case navstivit lekare. Tady ti asi horko tezko nekdo rekne ze urcite jsi nebo nejsi tehotna. ...

lichtakova
12. lis 2016

Priznaky by sice sedly,ale ono si clovek dokaze vsugerovat skoro cokoliv 😉, myslim,ze na vine bude spise lecba stit.zlazy.Zavolala bych na gyndu a poradila se.Pokud chces ted otehotnet,mohl by to byt problem-urcite se hormony stit.zlazy sleduji v hormonalnim profilu.

monyscerna
autor
12. lis 2016

@lichtakova prave ze hormony stit. zlazy mam v norme, delala me pred tydnem odbery a doktorka rikala ze je to v ted v norme, tak si myslim ze bud bude opozdena menses nebo nekde jinde bude zadrhel nevim, proto sem davam tuhle diskuzi 🙂

dagmarj
12. lis 2016

Testům ver. Mas někde poruchu. Já to nedostala 44dnu z ničeho nic a musela jsem na inj agolutinu. Nemas náhodu stres? Nebo nezhubla jsi hodně? Ja měla stres ze stěhování a zhubla jsem a tím že jsem měla pod 50kg tak jsem nemenstruovala. Predepsal mi papat víc pecenych kurat. 🙂

monyscerna
autor
12. lis 2016

@dagmarj tak kdo v dnesni dobe nema stres ze 😒 ale neni to ze bych byla nejak porad ve stresu nebo ze bych neco resila porad...nezhubla jsem,praveze ted se me ta vaha drzi stejne ikdyz hodne jim 😀 v pondeli budu volat Dr 🙂

dagmarj
12. lis 2016

@monyscerna určitě se porad s dr, udělá ti utz a domluvíte se jak dál.

lichtakova
12. lis 2016

@monyscerna zavolej,nema cenu to nejak prodluzovat.

werumka
12. lis 2016

@monyscerna Při nasazení hormonů štítné žlázy, se může krátkodobě rozházet cyklus. Stejně tak, když se třeba posléze navyšují, nebo snižují. Pokud nevíš, kdy proběhla ovulace, tak těžko soudit, jestli je těhotenství možné a kdy by se ukázalo na testu. Každopádně lékař na ultrazvuku podle výšky sliznice dokáže poznat, v jaké fázi cyklu se nacházíš, tak tam kdyžtak můžeš zajít. Ale jinak bych tomu klidně ještě dala čas, pokud nějak nespěcháš 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru