Nidace. Špinění, trošku krvácení a nedopadlo to?

12. čer 2020

Ahoj holky, zeny, mamy, chci se zeptat, u koho probihalo nidacni spineni trosku rano krvaceni, a nedopadlo to? Poboliva me v podbrisku, jak pri ms. Jinak ja se moc nepozoruju, takze krom bricha mi asi neni nic😏 jednou jsem mela zkusenost, ze jsem krvacela tri dny, potom spinila a myslela ze je to ms. Ale tak snad tohle bude jine a klapne to. 😇

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
12. čer 2020

Omlouvam se za anonymitu, ale mam tu zname, a nechci aby to vedeli😇

jasmina1992
12. čer 2020

Ahoj, já byla těhotná 5 krát a ani jednou jsem nezašpinila nebo že by jse u mě projevilo špinění při zahnízdění 🙂každá to máme, jinak držím palce🙂

slayc
12. čer 2020

prvni tehotenstvi ne, pri druhem jsem spinila asi 5 dpo, jen lehce, fakt malickato. V den ocekavane ms jsem spinila dost, bricho me bolelo do asi 16tt kazdy den

mamikry
14. čer 2020

U prvního nic. U druhého jsem ukázkově odmenstruovala a miminko zdravé. U třetího jsem špinila v den vynechané ms a pak ještě za dva dny po a miminko vydrželo. ;)

nazka
14. čer 2020

Ahoj, já u prvního těhotenství nic a u druhého jsem "to dostala" den po vynechání, nějak jsem neměla čas to sledovat a když jsem měnila druhý tampon a byl čistý, tak jsem byla překvapená. Takže jsem "to" měla jedni odpoledne cca? A mám dvě děti ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru