Nidace nebo ovulace?

sabina09
8. bře 2023

Ahoj,
prosím o radu, zda se muže jednat o nidaci nebo ovu.
V lednu se mi menstruace nedostavila, po zpoždění 16 dnů jsem dostala vyvolávací injekci, po které menstruace byla. Další cyklus v únoru proběhl v pořádku se zpožděním cca 5 dnů, a poslední cyklus má teprve 16.3. přijít. Před tím jsem mívala menstruaci na čas a nebo vždy se zpožděním do 5 dnů.
Včera jsem měla výtok s trochou čerstvé krve, a v noci před mě jakoby píchalo u vaječníků.
Normálně bych to nechala být a pockala, zda přijde menstruace, ale mám zítra jít na magnetickou rezonanci a byla bych nerada kdyby to mohlo být případné těhotenství a já ji podstoupila. Ovulaci mám úplně šílenou 😃 a netestuji ji. Jde mi jen o to jestli to může byt ovu a nebo jsou tohle příznaky nidace. Když jsem měla spolehlivě ovu, tak jsem ji poznala kvůli bolestem prsů a nebylo mi dobře.
Děkuji za názory.

lencaa11
8. bře 2023

@sabina09 a TT jste zkoušela ?

sabina09
autor
8. bře 2023

@lencaa11 jdu ho teď po práci zkusit, ale přijde mi to brzo, když se všude uvádí až v den menstruace

sabina09
autor
8. bře 2023

@lencaa11 tt negativní, tak snad se mohlo jednat o ovulaci, ale s jistotou to nevím a snad zítřejší vyšetření nic nepokazí

lencaa11
8. bře 2023

@sabina09 tak je možné že šlo o ovulaci mohlo jít i o nidaci to už bude vědět lékař ☘️☘️

petulkadodo
8. bře 2023

@sabina09 Pokud máš test negativní, tak není v krvi žádné hcg a tudíž žádným vyšetřením nic zkazit nemůžeš. Těhotná v tuto chvíli nejsi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru