Nevolnost 10 dní po ovulaci. Je možný tak brzký příznak těhotenství?

koko123
10. zář 2022

Hezký den, chtěla jsem se zeptat, mám 10dni po ovulaci. Test jsem ještě nedělala, ale už dva dny mi je špatně. Jedno dítě už máme a špatně mi vůbec nebylo, zvracela jsem tak 2x. Vůbec nic si nevsugeruji, buď to vyjde, nebo ne, ale spíš by mě zajímalo zda by bylo vůbec možné aby byla nevolnost už takhle brzy.

pepickovapavlinka
10. zář 2022

No 10 dní po ovulaci je na příznaky opravdu ještě brzy

koko123
autor
10. zář 2022

@pepickovapavlinka děkuji za odpověď ☺️
Akorát si vybavuji, že při prvním těhotenství jsem zvracela dříve, než jsem měla // na testu, testovala jsem se 14. Den

pajasala
10. zář 2022

@koko123 zkus tt a uvidíš

jjasmina
10. zář 2022

@koko123 začala jsem zvracet skoro v 10tt a špatně mi bylo až po pozit testu

palja
10. zář 2022

@koko123 já jsem měla příznaky hned po ovulaci, ale měla jsem to vsugerovane. Moc jsem přála těhotenství, ale nikdy to nebylo. Když jsem otěhotněla, tak jsem žádné příznaky neměla a ani jsem to nepoznala.
Nezbývá než počkat a pak udělat test.

lentilkah
10. zář 2022

Me bylo spatne pokazde jeste pred vynechanim ms. Ve druhem a tretim tehotenstvi jsem si byla proste jista, ze jsem tehotna.

dashyyy
12. zář 2022

u obou těhotenství jsem zvracela ještě před vynecháním MS, pachy a žaludek na vodě 10DPO

koko123
autor
13. zář 2022

@dashyyy no já právě musím mít neustále čerstvý vzduch i při spaní teď poslední týden a návaly na zvracení a cítím teda taky víc. A dnes 13dpo slabý duch. Tak uvidím za dva dny

dashyyy
13. zář 2022

@koko123 držím palce 😉

pajasala
13. zář 2022

@koko123 také držím palce

karkulka1283
15. zář 2022

Já zvracela už před vynecháním menstruace

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru