Nevim, jestli jsem těhotná

nikolinka10
26. led 2017

Prosim o radu včera jsem si delala test a vysel mi takhle byla sem u doktora ten mi udelal ultrazvuk a nic tam neviděl pric teda tam mam dvě čárky ? Je mi porad tak divne Dekuji za odpověď

jullli
26. led 2017

Protoze je jeste brzi 🙂 test je jeste hodne slaby nabrali vam krev? Jak dlouho mate spozdeni

nikolinka10
autor
26. led 2017

Prave ja mela me dívky 1 ledna a skončili mi 6 nehoda se nam stala 15 ledna prave a udelala sem si test a vysel mi takhle me dívky mam dostat na konci mesice nejak tak no krev mi nenabrali vůbec jen ultrazvuk a tam nic neni no

jullli
26. led 2017

@nikolinka10 protoze je jeste brzo kdyz neni ani doba ms ;)

irisv
26. led 2017

Ani MUDr. takhle brzy nic nepozná, max. můžete mít sliznici, ale i na tu je podle mě brzo...počkejte do termínu MS, to řekne víc. Nehledě na to, že s MS se může zárodek "odplavit".

misulinka44
26. led 2017

Jit k dr ksyz jeste ani neni vynechana ms je k nicemu...neuvidi vubec nic. K dr nejdrive 14dni od vynechani,klidne i za tri tydny,pokud samozrejme je vse v poradku,zadne spineni,bolesti apod... test mas pozitivni,jen musis cekat,zsa bude silit carka...testuj obden a stejnym druhem testu(stejnou znackou). Ale tohle ti snad tvuj dr rekl...ze je jeste brzo,ne? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru