Nevím, co si myslet...

tyna1932
20. říj 2021

První týden v září jsem vynechala MS a brala antikoncepci do půlky měsíce
Proč? Bylo to doporučené skrz to že jsem začala být nemocná s dutinami a měla brát antibiotika.
Ty jsem začala brát a brala asi 4 dny
Poté jsem brala občas ibalgin na bolest hlavy a podobně
Čekala jsem že na začátku října MS přijde a nic ani známka
Dnešním dnem jsou to 4 až 5 dní co bradavky na dotek boli testy jsem si dělala 2 za celou dobu a dnes ten druhý byl negativní bez známky ducha
Volala jsem na gynekologii týden zpět a řekl mi že mám počkat do té další ms.
Co si o tom myslíte

barulina
20. říj 2021

@tyna1932 že ti zahaproval cyklus z nemoci

nikjean
20. říj 2021

@tyna1932 máš rozházený cyklus, to je celé

michaela666
20. říj 2021

Ty jsi nedobrala celé platíčko? Kdysi mi doktorka tvrdila, že ho musím vybrat celé, abych si nerozházela cyklus a nemusela načaté vyhazovat nebo skladovat na někdy příště.

martulka88
20. říj 2021

@michaela666 Já to vyzkoušela několikrát a nikdy nebyl problém. HA jsem brala 13let. Každých 28dnů jsem měla MS. Když jsem si chtěla posunout o týden, tak jsem si vzala týden z nového, pak MS a poté dobrala zbytek a nikdy mi nezahaproval cyklus. Ani po vysazení - ba naopak mi i tak MS chodila pravidelně. Dokonce po porodu jako hodinky po 28dnech. Já si myslím, že tazatelka má spíše "problém" kvůli nemoci.

monuleee
20. říj 2021

souhlas, rozhazenej cyklus, antikoncepce,ať už brana nebo vynechaná dokáže pěknej zmatek. já takhle čekala na ms 14 dní a když přišla tak jsem ji měla celý měsíc,pak týden klid a znovu asi 3 tydny

tyna1932
autor
20. říj 2021

@monuleee jediný problém že já meskam už 30 dní a více nedostala jsem MS dvakrát vlastně už na začátku září měla přijít a okolo začátku října

monuleee
21. říj 2021

@tyna1932 chápu, ale myslím že to je fakt jen tou antikoncepci. nebo se pro klid pořád s doktorem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru