Neviditelný duch. Těhotná nebo nemocná?

10. led 2023

ahoj, užívám antikoncepci. Styk byl 31.12 pokud jsem těhotná tak jen z tohoto styku. Menzes mi přišel avšak hnědá krev si sraženinami. Test jsem dělala v neděli a viděla jsem tam ducha, tak jsem test udělala i dnes ráno a znovu téměř neviditelný duch. Od rána mě bolí kříže, mám horečku 39 a zimnici. Ještě i špiním hnědou krev. Neumím si však vysvětlit ty bolestí křížů. Je možné, že jsem těhotná nebo mám bolesti z nemoci.

berushe14
10. led 2023

Nemoc, při takových horeckach bolí i kosti. Klid těhotná nejspíš opravdu nejsi. Testy jsou negativní.

autor
10. led 2023

@berushe14 děkuji, zkusím udělat ještě test, protože já tam vidím fakt něco téměř neviditelné.

berushe14
10. led 2023

To je ryska. Ta prosvita skoro vždy.

berushe14
10. led 2023

Hodila jsem ti to do negativů nic neprosvita. Buď v klidu pokud být těhotná nechces

autor
10. led 2023

@berushe14 děkuji 😇, objednám se ke gynekologovi pokud by to neprošlo a testy by byly negatihne

gdpr
10. led 2023

V nedelu je mala sanca ze si nieco videla vajicko putuje do maternice 10-14 dni v nedelu to bol len 7-8. Ja by som urobila na tvojom mieste este 14.1. A ked bude negativny aj ten tak 100% nebudes tehotna...

autor
10. led 2023

@gdpr díky, vím že na test je brzy ale zkoušela jsem se zeptat v jedné diskusi tak tam někdo něco vidí. Čili jsem z toho jelen. No uvidíme, snad z toho ni nebude

terulle05
10. led 2023

Test je negativní

leeela
10. led 2023

Test vypadá negativni…

lencaa11
11. led 2023

Negativní

callipsa
11. led 2023

Nic tam není ...

autor
12. led 2023

@gdpr zkusila jsem test i dnes a negativní. Zkusím ještě iv sobotu. Nebude ani 14. 1 na test brzy, protože to bude jen 14 dní od styku?

lencaa11
12. led 2023

Záleží kdy máte termín Ms jinak test ukáže cca 14 dní od styku + - ještě záleží na ovulaci atd....

autor
17. led 2023

@gdpr tak dnes to je 17 dní od styku. test negat ovšem cosi jsem na něm viděla i když čárka byla spíše do šedá.

lencaa11
17. led 2023

NEGATIVNI TEST NIC TAM NENI 🙈

autor
17. led 2023

@lencaa11 v pořádku, děkuji.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru