Negativní ultrazvuk, pozitivní hCG v krvi

veronikasis
8. lis 2016

Dobrý den, dne 29.9 byla poslední menstruace. Provedeno ccs 7 testů a během týdne se zbarvily na barvu kontrolního štítku. Dnes jsem navštívila gynekologa, který nic neviděl jak na vnějším tak vnitřním ultrazvuk. Udělal krevní test na Hcg, který potvrdil ranné těhotenství. Dotaz zní, jak dlouho mohu být těhotná, když už dne 30.10. byl test slabě pozitivní. Děkuji za odpověď, Veronika

mulgrew
8. lis 2016

na utz je brzy,otehotnela jsi cca v polovine rijna.objednej se na prosinec,driv ne

eviks
8. lis 2016

Muze byt brzy..kolik si mela hcg?

lucijejeje
8. lis 2016

@veronikasis Ahoj, mám podobný dotaz, poslední MS 1.10., TT //, UTZ nic a krev 200.....takže ovulace byla později a objeví se nějaká tečka až tak za týden? díky moc 🙂

veronikasis
autor
8. lis 2016

Hodnotu nevím, doktorka měla podezření na mimoděložní těhotenství, takže jsem se vylekala. Když mi sestra volala, ze se nejspíše jedna o ranné těhotenství, nikoliv mimoděložní. Takže se mi ulevilo a nenapadlo mne se zeptat na hodnotu. V pondělí jdu opět na ultrazvuk.
Lékařka viděla na vnějším ultrazvuku tečku, dle ní to neodpovídalo 5.-6.tydnu dle menstruace. Proto jsem položila ten dotaz zde, jak ranne těhotenství muže být, např.cca 14 dnů apod...

baskervile
8. lis 2016

@lucijejeje Já měla poslední MS 4.10. a už mám hcg skoro 10 000.Nedělali ti kontrolní hcg?

veronikasis
autor
8. lis 2016

Dělali mi včera první Hcg, po tydnu-tedy v pondělí jdu opět na ultrazvuk.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru