Negativní těhotenský test den před MS, ale žádný PMS

dp21
11. bře 2015

Ahoj, nenašla jsem v diskuzi odpověď na mou otázku.
S manželem se snažíme o první miminko. Ovulaci jsem ,, asi'' mela 27.2 (podle bolesti bricha).Zítra bych mela dostat menstruaci.Dnes ráno jsem si dělala test a byl negativni.Ale jde mi o to, že před každou menstruaci me tak týden předem boli břicho, záda atd, ale ted vůbec nic.Jenze nemám ani zadne obvykle tehotenske příznaky max.me trochu boli prsa na dotyk.Mate s tímto někdo zkušenost, že by to ještě mohlo byt těhotenství? Dekuji za odpovědi 🙂

jetynka
12. bře 2015

Těhotná být můžeš, k oplodnění mohlo dojít trošku později, dneska může být test negativní a za dva dny můžou být dvě čárky. Co vím prsa bolí i před menzes aspoň já to tak mívám, tak to beru jako příznak PMS. Já mám dostat MS za dva dny, ale už týden mě trpnou prsa, jakoby pálí bradavky a bolí podbřišek a pobolívá v kříži, no a já byť mám tři děti tak si nějak nemůžu vybavit jaké jsem měla příznaky těhu u všech tří dětí ( hahaa a jestli nějaké byly). Takže i já jsem na vážkách jestli to co cítím není náhodou něco jiného než PMS 😀 .

ejbinka
12. bře 2015

dp21: jsme na to tom stejně viz moje forum zde pidi duch 11tý den 😖 taky čekám jestli přijde MS nebo ne...

jetynka
12. bře 2015

@dp21
@ejbinka Holky držím vám palce!!! 🙂Ať vám to vyjde.

adletka
12. bře 2015

@dp21 ja mela dalnice az treba 13. den zpoždění. .

janina0303
22. srp 2020

@dp21 bylo to tehu ? Mě totiž také neboli nic oproti jindy

dp21
autor
22. srp 2020

@janina0303 NN nebylo, až o měsíc později😁

vladuska29
22. srp 2020

@janina0303 ahoj jsem na tom teď stejně. Termín ms mám dneska a ona zatim nikde a příznaky na ms žádné. A test negativní

luca_34
22. únor 2021

Testovat až 3 dny po vynechání menstruace, to je větší pravděpodobnost, že tam něco bude a pokud ne, tak asi nejsi těhotná.

ema90
22. únor 2021

@luca_34 Ja myslim, ze to ma pani uz vyreseny, prispevek je stary.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru