Nedostavení menstruace, testy negativní

kacenka9158
5. led 2018

Ahojky potrebuju poradit. Uz mam asi 18 dni zpozdeni. Delala jsem si dva testy po par dnech zpoždění a treti test asi pred třemi dny. Všechny vyšli negativní. Uz tak tyden me boli kazdy večer břicho jako kdybych to mela dostat ale stále nic. Boli me i prsa... na gyndu sem objednána az na 16.1. Dřívější termín volný nebyl. Myslíte ze je možné ze jsem těhotná nebo se jedna o nejaky problém? Je pravda ze hodne pracuju, pře Vánocemi sem byla v praci i celkem ve stresu ale ted uz je vše v pohode a jsem v klidu a stále proste nic. Moc děkuji za rady 😊😊

uzivatelkapetra
6. led 2018

A jinak to míváš pravidelně?

kolapav
6. led 2018

Zajdi si na krev jako samoplátce a budeš vědět hned 😉

hlasimse
6. led 2018

A měříš si teplotu? Je možné, že jsi ještě neměla ovulaci anebo přišla hodně pozdě, takže se ti i zpozdila menstruace. Bez teploty to ale těžko zjistíš...

kacenka9158
autor
6. led 2018

Ahoj holky tak dneska jsem to dostala. Tak snad je vše v pohode, ale uz jsem se fakt bála ze neni neco v pořádku.

vladi79
8. led 2018

Jsem na tom dost podobně...naposledy jsem to měla 16.11. Od te doby nic. Cyklus mám 24-32 dni. Střídá se mi to jeden mesic 24 druhy 32 s +-1den. Ted uz mám 21dni od terminu MS. Testy jsem delala 4. Prvni 2 (asi pred 10dny) byly Dr. Max a tam se mi z večerní moči udělal mikro duch...viděla jsem ho jen ja. Druhy den rano uz se mi zdál maličko silnější videl ho i manžel, ale az po termínu a fakt strašně slabonkej. Takze proste negativní. Ted pred 3dny mamatesty...uplne negativni. Nekdy tyden pred vánoci me hrozne rozbolely kolena a ruce v loktech a jako karpaly. Trva to porad, jsem strasne unavena, boli mě klouby svaly. Přemýšlela jsem jestli to neni nejakou nemoci a tak jsem uvažovala nad návštěvou doktorky, ale ta bude jiste chtit rentgeny. Tak jsem se po novem roce chtěla objednat pro jistotu na gyndu. Ale sestra me objednala až na konec ledna s tim, ze kdyz je test negativni 100% tehu nejsem. Riskovali byste rentgen bez prohlídky na gynde?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru