Na testu duch, slabá menstruace

haninan
28. srp 2017

Ahoj, chci se zeptat, jestli má někdo podobnou zkušenost. 10 dni pred MS jsem si delala test (bolely me prsa,chodila jsem často čurat, bolelo me v podbříšku) na testu byla hooodně slaba čárka. Potom jsem si dělala ještě jeden test těsně před MS. A taky tam byl slabý duch. MS jsem nakonec dostala s jednodenním spožděním.Normálně mám MS až 7 dní. Teď jí mám třetí den a vypadá že už končí.máte některá podobné zkušenosti? Myslíte, že to může být těhotenství? Nechci zbytečně plašit. Mám si udělat test po uplnem skončení MS? Nebo mám jít zrovna k dr? Díky za odpovědi.

valeriem
28. srp 2017

Muze to byt a nemusi. Test si klidne udelejte. K dr jeste chvili nema cenu chodit, jeste by nic moc nevidel. Ale na krev kvuli hcg si zajit muzete 😉

cartney
29. srp 2017

měla jsem to podobné, první test před MS velmi slabý duch pak přišla MS velmi slabá (nemívám ji nikdy silnou) po ni na testu trochu silnější duch.....dnes je tomu duchovi 6 měsíců 🙂

91katka
29. srp 2017

Mě to tak haprovalo po vysazení HA. Zpoždění jsem mívala až týden, MS jednou dva dny podruhé skoro týden... 5 měsíc to vyšlo 🙂

annie24
29. srp 2017

udělej si ještě tes a s doktorem bych ještě čekala..i kdyby to bylo těhotenství je moc brzo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru