Můžu otěhotnět?

anonymni_456
15. čer 2022

Zdravím, ženy. Potřebovala bych podporu a zároveň i poradit. Je mi 16let a s přítelem jsem ještě pohlavní styk neměla, protože mám strach. Problém je v tom, že 6.5 (2dny po skončení menstruace) jsem mu dělala dobře. Vždycky mě upozornil, když vypustil ten přeejakulát nebo namále od ejakulace a já ten přeejakulát utřela do rukávu. Když jsme skončili, tak přítel si šel umýt ruce a já zůstala sama v pokoji. Cítila jsem, že jsem vlhká, tak jsem si tím samým rukávem od přeejakulátu utřela svou vagínu (přesně na to místo). Já blbá si to hned uvědomila a okamžitě jsem běžela na záchod si utřit vagínu ještě toaletním papírem. Menstruaic nikdy nemám pravidelnou (3-5 dní zpoždění), ale tentokrát měla jen 2 dny zpoždění a dostala jsem to 1.6, ale byla taková slabší něž obvykle. První 2 dny byla opravdu silná a bolela, ty další 4 už nic moc. Dělala jsem si také testy z ranní moči a všechny vyšly negativní. Poslední dobou se necitím moc fajn, zkrátka mě bolí podbříšek. Podle kalkulačky mám teď ovulaci a mám průhledný výtok. Prosím, vím, že to je vtipné, ale prosím o oporu a o odpovědi...

michaela666
15. čer 2022

Už se na to vys.. Začíná to být pěkně trapné. Šukání není pro děcka, když o tom nic nevíš, nedělej to. 🤦

anonymni_456
autor
15. čer 2022

@michaela666 já vím, je to k smíchu. Jen prosím, mužů tímto způsobem otěhotnět?..

michaela666
15. čer 2022

@anonymni_456 Být adminem, tak ti zabanuju IP adresu. Pořád stejný troll.

anonymni_456
autor
15. čer 2022

@michaela666 není to troll...

tahejhula
15. čer 2022

Silně pochybuji, že sis rukávem utřela vagínu. Místo všelijakých pokusů otevři nějakou encyklopedii a studuj.

anonymni_456
autor
15. čer 2022

@tahejhula můžete prosím normálně odpovedet? Přišla jsem si pro nějakou podporu... prosím.

michaela666
15. čer 2022

@anonymni_456 Nejsi troll? 😃 Tak v tom případě, tě rodiče asi dělali přes ponožku. Všechno schopné zůstalo v ní.🤦
Že tě to baví .

eloise02
15. čer 2022

Prý "pŘeejakulát".😂

jako_mala_holka
15. čer 2022

Tohle už není ani k smíchu... 🤔

anonymni_456
autor
15. čer 2022

Chci upozornit, že toto opravdu sranda není... Jen potřebuji pomoct.

merope
15. čer 2022

@anonymni_456 To by ta spermie, která by tě zvládla otěhotnět musela být snad Chuck Norris 🙂. Proto se ti tu všichni smějí. Opravdu si o tom něco málo nastuduj!

l01991
15. čer 2022

Tvl,prvni si přečti jak to vše funguje... do te doby nešukej.. a mimochodem, jsou takove super věci co seženeš,řika se tomi kondom,antikoncepce, spermicidni gel atd.... a ano kdykoli spiš s chlopem bez ochrany,otěhotnět můžeš ale ne tim že se utřeš rukavem (mimochodem fuj,jsou i fajn věci jako kapesniky)...

michaela666
15. čer 2022

@l01991 Myslela jsem, že éra utírání se do rukávu skončila ve školce. 😃

titina12
15. čer 2022

@anonymni_456 optej se mamky 🙂 nebo počkej 9m ;) a uvidíš sama

malenka3
15. čer 2022

Ne, nemůžeš takhle otěhotnět, navíc jsi už měla MS. Jsi mladá, máš MS ještě nepravidelnou, různě silnou, nemůžeš čekat, že každý měsíc bude stejná. Pokud si jó nejsi jistá, jsou věci jako těhotenský test, případně návštěva gynekologa, ale to nebude v tvém případě nutné.
Na sex se zatím vykašli, když nemáš základní informační předpoklady. To není žádná hra, ale činnost, ze které můžeš počít dítě. Jsi na to připravená? Zjevně ne, tak se na to zatím vykašli.
A pokud jsi troll, přeju hezké prázdniny 😁

katule1990
15. čer 2022

@anonymni_456 Ne, určitě těhotná nejsi. Vážně někdo utírá tělní tekutiny různého druhu do rukávu později než v 5 letech 🤣?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru