Můžu být těhotná🤰?

lilith91
27. dub 2021

Ahoj ,
Píšu dnes poprvé ale články a rady čtu stále.
Potřebovala bych radu/názor. .. mám 4 dny zpoždění dnes ráno po noční jsem si dělala test a přijde mi že tam vidím druhou ale opravdu mega moc slabou druhou čárku.
Tak nevím zda dál čekat nebo dělat další testy.
Děkuji za rady 😊

chasing_rabbits
27. dub 2021

@lilith91 ano... taky jsem si poprvé dělala test po 3 dnech zpoždění a měla jsem slabého dušíka... zkus si udělat zítra nebo pozítří další test 🙂 u mě čárka sílila a pak jsem se objednala k doktorce která těhotenství potvrdila...

ema90
27. dub 2021

@lilith9
Samozrejme, ze muzete byt tehotna, kdyz vam ms meska ctyri dny. Udelejte si dalsi test za dva dny.
Trosku me zarazi, ze se na tohle ptate, kdyz pisete, ze clanky a rady ctete stale a dotaz jako ten vas je tu xkrat denne 🤦🏼‍♀️.

dystrofie
27. dub 2021

@lilith91 pokud zpoždění nemíváš tak bych zkusila test opakovat za den-dva a pak se objednala k doktorce. Já jsem teď u druhého taky byla nedočkavá a dělala test brzo a byla jen slabá čárka 😉

lachtanice86
27. dub 2021

@lilith91 rady tu čteš ale zalozis diskuzi, kterých je tu milion. Byl sex? Bez ochrany? Ano můžeš být těhotná, zkus test za dva dny a uvidíš

lilith91
autor
27. dub 2021

@chasing_rabbits dobře děkuji

lilith91
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
lilith91
autor
27. dub 2021

@ema90 ano čtu blbá nejsem ale každý případ je jiný.
Zrovna kuli takovýhle moooc "milým " komentářům jsem se sem nepřidala. Pokud to obtěžuje tak sem nepište

lilith91
autor
27. dub 2021

@lachtanice86 ne asi nebyl ... Duch svatý do mě vstoupil 👻

lilith91
autor
27. dub 2021

@chasing_rabbits dobře dekuji

monii007
27. dub 2021

Určitě, zkus za dva nebo tri dny znova a mela by byt silnější 😊 tak drzim palce.

lachtanice86
27. dub 2021

@lilith91 no už tady byla jedna co se bála, že je těhotná z vody ze zachoda. Takže klídek.

ema90
27. dub 2021

@lilith91 No nejchytrejsi tuzka v penale taky nebudete, protoze takovych diskuzi, naprosto totoznych jako pisete vy, je tu opravdu plno.

supermatka
27. dub 2021

@lilith91 rypalek si nevsimejte. Vím co myslíte. Ono může to být i tím že jste byla po noční bez odpočinku. Zkuste test buď po denni ráno nebo ve volnu ráno. Uvidíte že čárka bude výraznější. Jde o to kdy je v moči vyšší koncentrace hcg. Což bývá po probuzení. A hcg se zvysuje ob den. Zítra ráno už by jste viděla že se není čeho bát a čárku hledat. Já si test udělala teď večer a taky slabší čárka ale viditelná ráno udělám znovu a vím že bude silnější 🤩

katule1990
27. dub 2021

@lilith91 Zkus za dva dny z ranní moči, test by měl sílit, pokud jsi těhotná. Ale mega moc silnou čárku bych čekala až tak za týden 😅.

rejzekl
27. dub 2021

Ne, možné to není 🤦🤦🤦 Panenko proč ? Sex byl takže asi anoo,ta možnost tu OPRAVDU je. Nezlobte se na mě ale tyhle otázky už mi přijdou jak od pubertáků. Je tam duch? Co chcete slyšet 🤷 i když budete dělat další testy,tak stejně budete čekat 🤷 jako já už se o dítě snažím bez mála 9 let ale nepamatuju,že by se mi z toho někdy takhle zatemnila mozkovna 🤦

izzylka
28. dub 2021

Koukám, některým lidem dělá dobře, povyšovat se nad ostatní? 🤦🏻‍♀️ Jako já vím, že je tu milion podobných diskuzí, ale od toho tady to forum je, ne? Většina těch holek, chtějí znát názor na svůj případ, ne co se radilo ostatním kdysi.... tak pokud nemáte co říct, krom rýpání, tak snad nepíšu, ne? Nebo vám to dělá dobře? Cítíte se tak lepší a chytřejší? 🤔

@rejzekl možná si jen nepamatujete nebo neuvědomujete, že jste měla psycho období ....my se snažíme cca 3 roky, a po necelém roce jsem asi na 2 měsíce taky chytla psycho období, protože mi to už přišlo dlouhé a hrozné...🤷🏻‍♀️ odsuzovat někoho, nebo z něj dělat hlupáka jen za to, že má pro Vás možná pitomej dotaz, nebo že dělá testy klidně už po sexu, napovídá spíš něco o Vás (tím nemyslím jen Vás, je tu takových spousta) ...
A ani nemusíte vymýšlet utočnou a urážlivou odpověď, stejně reagovat už nebudu 😂

rejzekl
28. dub 2021

@izzylka na tohle nemusím vymýšlet urážlivou odpověď,ať si přeci každý má názor, jaký chce :D pokud má paní/slečna na testu ducha a ptá se, jestli si má udělat další test,nebo dál čekat? 😳

rejzekl
28. dub 2021

@rejzekl a ještě se zeptá,jestli může být těhotná, když měla sex... To se na mě nezlobte,ne OPRAVDU vím !!! Že takovou psychózu,jsem rozhodně neměla.

merr
6. kvě 2021

Holky ja ani newim kdy to vzniklo ale s pritelwm se snazime o miminko , a dnes rikam udelam si test protoze jsem vcera mnela strasnu chut na hřiby a to ja vubec nejim .... dnes pozitivni rano byla jsem ztoho rozhozena a nedalomi to a udelala jsem si aj odpoledna a stejna čarka takova svetla ruzova rikam coooze ... citlivost testu byl 10 .... a to 4 den špinim .... je možne že su tehotna ? Nebo mam pockat mam zkusit 25 citlivost ?

katka22688
6. kvě 2021

@izzylka do každej diskusie musia liest tie slepice, majú asi nudný život když sú také nepríjemné... Škoda im to komentovať, hlupák stejně nepochopí a komentuje tie svoje zaryté bludy

ema90
6. kvě 2021

@katka22688 Nebudte citlivka. Moc to prozivate.

katka22688
7. kvě 2021

@ema90 s Vámi bohužel diskutovať odmietam, v každej diskusie musíte tie holky jen ponizovat, nemáte něco lepšieho na práci? (neodpovidat) 😁

ema90
7. kvě 2021

@katka22688 V kazde diskuzi ne, umim byt i mila, jen nemam rada blby lidi 🙃. Pekny den vam preji 😀☀️.

terulinkaka
16. kvě 2021

Vidíte tam někdo něco?

dystrofie
16. kvě 2021

@terulinkaka nevidím nic :(

ema90
16. kvě 2021

@terulinkaka Dva negativni testy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru