Můžu být těhotná?

14. zář 2020

Ahoj. Už pár dní mi bývá v autě nevolno což se nestávalo. Mám pocit na zvracení, hlava mě rozbolí...
Mám časté bolesti břicha...a momentálně už pár dní hnědý výtok (menstruace sice slabá a krátká ale byla.)
Často přes den nemám vůbec chuť na jídlo a nebo zas na všechno. Prosím o názor. Test sem si dělala tak minulý týden a nic. Dnes se chystám k doktorce ale i tak bych byla ráda za normální názor a nejlépe zkušenost s tímto.
Děkuji

renatkaa1996
14. zář 2020

Tohle vsechno muzou byt priznaky tehotenstvi, ale taky nemusi.. vzhledem k tomu, ze probehla ta menstruace tak si nemyslim😒ale nejsem doktor.. zkus dalsi test

oveckaluky
14. zář 2020

Taky bych zkusila další test.

autor
14. zář 2020

@renatkaa1996 Tak menstruace může normálně proběhnout, proto sem i zdůraznila, že byla slabá a krátká. Nemá cenu zkoušet test, když jdu dnes na kontrolu. 🙂

jjasmina
14. zář 2020

Na ultrazvuku nebude nic vidět, zkuste test, ale šance si myslím je minimální. Ikdyž jsou vyjimky

renatkaa1996
14. zář 2020

Tak dej vedet jak to dopadlo 🙂 drzim palce

autor
14. zář 2020

@jjasmina Minulé těhotenství mi už trošku prozradila paní doktorka, která to zjistila dle vyšetření. A ono to vážně byla pravda dle testů později. 🙂

jjasmina
14. zář 2020

No uvidíte

autor
14. zář 2020

@jjasmina Tak dnes zas nic holky. Tentokrát zavřela dřív, minule měla dovolenou. Já mám fakt smůlu 😟 Ale dneska se mi přidal pocit na zvracení i přes den a zimnice..

veronika_tvrda
14. zář 2020

Gynekolog pozná těhotenství výrazně později než test. Zatímco hladina hcg roste už druhý týden od ovulace, doktor uvidí první náznaky až o nějaké dva týdny později, ale stejně raději potvrdí těhotenství ještě později - až uvidí srdeční akci. Takže nejlíp uděláš, když si koupíš v lékárně těhotenský test. Držím palce.

autor
15. zář 2020

@veronika_tvrda No, jelikož sem za testy utratila už několik stovek či ne tisíc. Nejlepší je krevní test.

veronika_tvrda
15. zář 2020

Za dítě budeš utrácet desetitisíce, mnohdy i měsíčně :D
Já jen říkám, že test ti těhotenství prozradí dřív než doktor. Pokud minulý týden byl test negativní, doktor neřekne nic jiného.

oveckaluky
15. zář 2020

Třicet kaček snad není moc, ne? Ve srovnání s tím, co pak bude stát dítě...

autor
16. zář 2020

@oveckaluky Ehm, dítě mám. Vím kolik stojí. Ale takovýhle testy jsou akorát pro zklamání. Zítra mám domluvené krevní testy a tam to alespoň bude jasné, žádný duch.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru