Můžu byt těhotná?

jue123
3. bře 2024

Ahojte holky, chtěla jsem se zeptat jestli se někomu z vas taky stalo. Začátkem ledna jsme měli s přítelem nechráněný sex. Ale neudělal se do mě. 30 ledna jsem měla normálně menstruci. Ale teď jsme ji měla dostat 28 unora a je 3 ledna a pořad nic🤷‍♀️ dělala jsem si už 4 testy a ty vyšli negativni. Mam pocit jako bych to měla už dostat ale stale nic. Před měsicem jsem byla u gynekologa a ten mi zjistil nějakou infekci nasadil mi antibiotika. Předtim jsem byla i nemocna měla jsem horečky. Myslíte že můžu byt těhotna? A nebo to může byt z toho jak jsem brala antibiotika a že jsem byla nemocna? V praci toho je taky hodně. Takže možná stres? Nikdy předtim se mi to nestalo🤷‍♀️

lencaa11
3. bře 2024

@jue123 mohl se cyklus rozházet záleží zda jste si dávali pozor zašla bych si na krev a budete vědět hned

reeeza
3. bře 2024

Velmi pravděpodobně to bude zpoždění ms kvůli atb a nemoci

katule1990
3. bře 2024

@jue123 Tak jestli jsi mela nechraneny sex jen zacatkem ledna a ted mas negativni test, tak 100% tehotna nejsi. Nemoc nebo stres muze menses posunout.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru