Můžou to být příznaky těhotenství?

12. črc 2023

Je možné mať príznaky aj keď test bol po mesiaci od sexu negatívny? Sex bol 24.5 a test robený 4.7 ktorý vyšiel negatívny. Užívam antikoncepciu, menses som mala už 2 krát. Prvý po styku len špinenie a druhý už normálny tak ako som zvyknutá. Avšak pociťujem únavu, občas mám ťažký žalúdok a silno ma bolí zub. Je možné že sú to príznaky? Aj keď bol test pred týždňom negatívny? Keby si urobím zajtra test, myslíte že by bol pozitívny? Sex bol aj v júli ale to mi test nič neukáže.

misha31
12. črc 2023

To uz by byl opravdu pozitivni, nemyslim si, ze jsi tehotna. Spis bych zasla k zubari

autor
12. črc 2023

@misha31 zub idem v pondelok ťahať. Dnes som bola u zubára. Len si nie som istá ohľadne toho celého. Únava je občasná, žalúdok ma tiež bolí len občas čiže vôbec neviem

klokanka31
12. črc 2023

To už by pozitivní test byl. Únavu i divný žaludek mám taky a těhotná nejsem, to bude spíš z těch veder 😊

lencaa11
12. črc 2023

To určitě není TT ..

autor
12. črc 2023

@klokanka31 ďakujem za odpoveď 🙂. Je nepociťujem nejak príznaky len občas prídu také nejaké divné stavy. Počkám do ďalšieho Menzesu.

autor
14. črc 2023

@lencaa11 takže ak som robila test 4.7 tak bol negativny po 41 dňoch od styku tak už nemá význam robiť test a tehotná z toho styku teda nie som? Prípadnú interrupciu už aj tak nestíham

lencaa11
14. črc 2023

Ano pokud byl test negativní nejste těhotná 👍

autor
15. črc 2023

@lencaa11 aj dnes ráno bol negatívny. Čiže tehotná z mája nie som. Už môžem byť len zo sexu z júla ale to prešlo len 9 dní čiže príznaky mať nemôžem. Musím zistiť prečo mám niekedy únavu

lencaa11
15. črc 2023

Únava může bejt že tělu něco chybí nemusi to bejt hned od tehotenstvi

autor
16. črc 2023

@lencaa11 ďakujem, tak snáď menštruácia príde a tá únava je z niečoho iného

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru