Můžou duchy na testech způsobovat antibiotika Zinnat?

wasilly
16. črc 2013

Dívky, je možné, aby antibiotika způsobila duchy na těhotenských testech? Mám je nasazené už 5 dní, testuji každý den od 7. DPO a až dnes je tam dušík. Oba jsou Dr.Max, dnes jsem 12 DPO.

terezkax
17. črc 2013

@wasilly riziko falešně pozitivního testu je možné pouze v případě, že užíváte některé hormonální léky, které obsahují lidský těhotenský hormon, tedy hCG (např. Pregnyl, Ovitrelle). Jiné léky, antibiotika, hormonální antikoncepce nebo nouzová antikoncepce výsledek neovlivní.

kristl85
17. črc 2013

@wasilly Ahojky, nechci byt skeptik, moc držím pěsti, ale ja měla krasnyho ducha po Aulinu-to je prášek od bolesti;( pak sem z toho byla špatná;(

sarkad2856
17. črc 2013

@wasilly Přesně tak pokud atb mají hormon pak tes může být falešný,asi bych se zeptala doktorky nebo napsat na netu zdarma dotaz 😉

wasilly
autor
18. črc 2013

Díky za odpovědi, test jsem opakovala - to je včerejší 17.7. 🙂

kristl85
18. črc 2013

@wasilly No tak to je podle mě jasný, to už podle mě není ani duch, ale krásná čárka🙂 Takže gratuluji🙂 Jak dlouho jste se snažili?🙂

sarkad2856
18. črc 2013

@wasilly taky gratuluju 🙂 krásně sílí je to jasné 😉

terezkax
18. črc 2013

@sarkad2856 Antibiotika nemůžou obsahovat hormony...

snezenka123
1. srp 2014

a mohli by antibiotika naopak způsobit,že by testy byli negativní a já přesto těhu? Mám atb na moč.cesty už přes týden a týden mám zpoždění..těhu testy negativní...

hancazivocich
1. srp 2014

@wasilly - tohle vypadá na těhotenství... Co jsi brala za ATB?

wasilly
autor
1. srp 2014

Těhotenství to bylo :D tady je náš (dnes) 4. měsíční důkaz... :D
A co jsem brala už netuším...

lilavatty
29. zář 2015

Ahoj, vím že je to už starší diskuze,ale třeba mi někdo poradi. Beru antibiotika skoro 14 dni, a beru současne i HA. Je možnost, že ATB přerusi účinnost HA? A mohu otěhotnět? Miminko s manželem chceme,takže by to ani nevadilo... jen by to bylo nečekané ... ☺ žádný test jsem nedělala, je to jen otázka. V patek mam dostat mesicky, tak se uvidí. Jinak jsem po zánětu prsu a lymfatických uzlin..... tak pokud to muže nějak souviset. Diky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru