Může ovulační test zachytit těhotenství dříve?

makula18
17. říj 2014

Ahoj holky,
někde na internetu jsem se dočetla, že ovulační test může zachytit těhotenství dříve než těhu test. Je to pravda? Stalo se vám to někdy? A jestli jo, kdy jste testovaly? Děkuji. 🙂

nonacek
17. říj 2014

nevím jestli dříve,ale reagují na Hcg

dotinka
18. říj 2014

U vetsiny to tak plati ale neni to pravidlem...vzhledem k tomu ze Lh (ovulacni) hormon v tele kolisa tak si zena muze myslet ze kdyz ji po ovulaci sili ze je tehotna ale muze to byt i tim ze se ji jen zvysil Lh hormon a ne Hcg

heliik
19. říj 2014

U mě to tak bylo. Na ovu testu byly 2// a na tehu nic. za 2 dny byl tehu hodne slaboulince pozitivni..

karlos12
23. říj 2014

@heliik ahoj, mohu mít dotaz ? Nechala jsem se Tebou inspirovat, ms mešká asi 2 - 4 den ( tento měsíc přesně nesleduji ), ráno TT nic, po přečtení Tvé zkušenosti jsem si teď udělala ovu test a slabší čárka tam je.Jak silnou jsi měla na ovu testu čárku ? Moc děkuji za odp. a přeji hezký a klidný zbytek těhu, K

anna159
23. říj 2014

ahoj, muze byt. v sobotu jsem mela pozivitni ovulacni test a v pondeli, kdy jsem to mela dostat, jsem mela tehotensky pozitivni -uz vyrazna carka

heliik
24. říj 2014

@karlos12 : Ahoj. Na ovu testu jsem měla nejdřív slabší čarku, a pak už výraznou, a na těhu testu jsem měla slabou pidi ducha. 🙂 přeji ať ti to vyjde. 🙂

michelka01
28. říj 2014

Ahoj holky.nějak jste me inspirovaly to ovu testem.který den jste po ovulce testovaly?u me proběhla ovulka 23.10 a mrsku mám dostat 3.11.dekuju za odpoved

michelka01
28. říj 2014

Jo a ještě kdy v průběhu dne jste si ho dělaly? Dekuju

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru