Muže být test neplatný?

babuma
13. kvě 2021

Ahoj. Vyšel mi dnes rano pozitivní test (pouze duch) a pochybuju o jeho přesnosti. Prášky beru jak mám a opravdu nemám vek na to mít dítě. Je možné, ze jsem měla neplatný test? Mám i spozdeniu menstruaci už o 4 dny...

Popřípadě jak se mám přihlásit k interrupci? Musím tam jít se zástupcem(rodičem)? Jaký je přesný postup objednání? S přítelem jsme rok, je mu 20 a já mám nervy...

michaelarousova
13. kvě 2021

@babuma otejotnet se da i pres prasky☺️Ale take to muze byt cysta☺️

ema90
13. kvě 2021

@babuma Nepises, kolik je ti let.
Doufam, ze alespon 15. V tom pripade souhlas rodicu nepotrebujes, nicmene nekdo to bude muset zafinancovat.
Sance otehotneni pres antikoncepci je temer nulova, takze se nekde chyba stat musela 🙃. At uz v uzivani nebo napriklad v uzivani jinych leku, zvraceni, prujmu atd.
Postup nevim, nicmene predpokladam, ze navstivis sveho gynekologa, ten bud potvrdi/vyvrati tehotenstvi a na dalsim postupu se domluvite spolu.

barmil
13. kvě 2021

@babuma máš fotku testu?

palja
13. kvě 2021

@babuma žádná antikoncepce neni stoprocentní. Ukaž fotku testu.

petula.bir
13. kvě 2021

Ahoj, já otěhotněla přes prášky 🙈
Ukaž foto testu a uvidí se, třeba to je jen ryska ;)

klokanka31
13. kvě 2021

@babuma Tak zkus udělat test znova. Když chceš začít sexuální život, pak musíš vědět jaká jsou rizika...

babuma
autor
13. kvě 2021
jjasmina
13. kvě 2021

@babuma já tam tedy nevidím nic

barmil
13. kvě 2021

@babuma vidím, za dva dny bych zopakovala

babuma
autor
13. kvě 2021

@barmil myslíte, ze to muže být i ryska?

jjasmina
13. kvě 2021

@babuma ano a na4 dny zpoždění bych čekala sakra čárku, já měla čárku normálně viditelnou tři dny pred ms

katka22688
13. kvě 2021

@babuma kolik ti je let?

babuma
autor
13. kvě 2021
lidija1234
13. kvě 2021

na 4 denní zpoždění si myslím, že by byla čárka už hezky vidět. Zavolej si na gyndu tam ti to potvrdí na 100% ale asi bych se nebála.

katka22688
13. kvě 2021

@babuma drzim palce, máš nejlepší ísť na krev to budeš vědět v podstate hned. Nerobiť blbosti, vse se dá vyriešiť. Mamine si to už vravela?

te_reza
13. kvě 2021

Na tom testu nic moc nevidím. Jak dlouho ty prášky bereš? U některé antikoncepce MS úplně zmizí.

lachtanice86
13. kvě 2021

@babuma no to ze bereš ha jak máš, je dost irelevantní. Je spousta faktorů co ovlivňuje účinnost. Jinak, ja tam nic nevidím

petula.bir
14. kvě 2021

@babuma
Na 4dny opožděnou menstruaci je test docela slabý. Udělala bych zase zítra test a pokud by jsi to nedostala asi bych volala na gyndu, aby se na tebe podíval, mě třeba tohle dělala cysta která mi pak praskla 🙂

babuma
autor
14. kvě 2021

@katka22688 ano vi o tom a říkala, ze to je prý jen ryska, ze to taky mivala. Ale je to zvláštní když mi i vynechala menstruace.

babuma
autor
14. kvě 2021

@te_reza beru clormetin a cca 7 měsíců.

babuma
autor
14. kvě 2021

@petula.bir a myslíte si, ze to je duch nebo ryska?

te_reza
14. kvě 2021

@babuma tu neznám, ale brala jsem asi 7 druhů antikoncepce a u 5 z nich jsem MS neměla vůbec nebo postupně vymizela. Jaká to je? Většinou to dělají ty vicefazove

babuma
autor
14. kvě 2021

@te_reza vynechává se 7 dnu

babuma
autor
14. kvě 2021

@babuma update. Dnes jsem si udělala test a vyšel mi negativní. Takže si ho udělám ještě zitra a zas vam dam vědět

babuma
autor
14. kvě 2021

@babuma ale měl ten dnešní citlivost 10 a včerejší 25. Takže opravdu nevím k čemu se přiklonit

nikynikol25
15. kvě 2021

Přes antikoncepci můžeš,jsem toho důkazem,pravidelně jsem brala,ale me je 30let takže mě miminko nevadí ani pritely.Nicmene zkousej mamatest papirkovy nejlepší co může být

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru