Může být slabý duch na testu?

monbonaa
14. črc 2023

Ahoj, mám takový dotaz..
Dnes je to 9 dní po styku, styk byl den nebo 2 před ovulkou. Na testu je slabý duch je to možný? Tak brzo? Test jsem si dělala, protože mám strašně citlivý prsa, nic mě nechutná, břicho mám nafoukly a v noci jsem nemohla spát 😀 Vím, testovat se má až v den MS ale prostě mě to nedalo kvůli tomu jak se cítím 🙏 Jen by mě zajímalo, zda je to možný mít test slabé pozitivní? ☘️

monbonaa
autor
14. črc 2023
werik153
14. črc 2023

Může to být duch a může to být taky jen riska. Zkus udělat zítra další.

1pomnenka
14. črc 2023

Tak já tam nic nevykoukala. Zkoušej za pár dní.

lauriak
14. črc 2023

Tie priznaky si skor len nahovaras. Keby to boli tehotenske priznaky tak by si mala ciarku na teste. Ja vidim zatial negativny test. Skus pockat par dni.

martulka88
14. črc 2023

@monbonaa Udělej test ob den a uvidíš, zda je čárka víc vidět, či nikoliv. Já měla od ovulace asi 10dnů už hezkého ducha. A vždy to bylo těhotenství.

misha31
14. črc 2023

Ja mela 10dpo na Mamatestu toto, takze duch byt urcite uz muze

vero987nika
14. črc 2023

určitě může, ale nevýhoda takhle časného testování je, že můžeš odhalit těhotenství které nemá šanci na přežití a odejde s menstruací, mne se to takto stalo dvakrát po sobě a pak napotřetí už to dopadlo a 9dpo byla na testu i docela pěkná čárka. Pokud jsi hodně zvědavá a nevydržíš čekat, za což se nemusíš vůbec stydět přestože některé harpyje mají potřebu na to nadávat, tak si zajdi do lékárny pro tento test 😊 je skvělý a přesný, mne ukázal syna právě 9dni po ovulce a ještě odpoledne, ani né z ranní moči 😁 používala jsem ho vždy do kelímku ne do proudu, protože neumím mířit 😆

monbonaa
autor
14. črc 2023

@martulka88 jasný zkusím za 2 dny a uvidím 🙂 jen mě zajímalo zda to může být nebo jestli to taky tak někdo měl 🙂

monbonaa
autor
14. črc 2023

@vero987nika já právě se dívala na podobný, chtěla jsem si koupit tento, píše se že lze pouzit uz 5 dní před MS 🙂

monbonaa
autor
14. črc 2023

@vero987nika nebo tenhle je lepší?? Nemám s tím zkušenosti tak se ptám jak blbá 😀😀

lencaa11
14. črc 2023

@monbonaa zatím je to negativní test a na příznaky je brzo

boruvkovykoblizek
14. črc 2023

Já měla příznaky 7dpo, pocit na omdlení, slabost a nevolnost - jak kdyby mi chyběl cukr po větší fyzické námaze. Druhý den duch na testu (řekla bych že viditelnější než tvůj) a den na to pozitivní digitální clearblue. Takže ano, možné to je 😊 a priznaky jsem si nenalhala, protože jsem temhotenství v tu chvíli nijak neočekávala 😀 nechali jsme tomu volný průběh a pak jsem to počítala zpětně kdy asi byla ovulace (mám ale pravidelné cykly na den přesně a podle MS miminko celou dobu odpovídalo teď jsme už o skoro 3 týdny napřed. Podle MS 22t UTZ 25tt 😀😀) takže testuj dál a uvidíš zda čárka sílí nebo zkus ten digitální test ráno s první močí

boruvkovykoblizek
14. črc 2023

Tohle je 9dpo

martulka88
15. črc 2023

@monbonaa Já to chápu. Jinak ClearBlue jsem taky dělala, ten digitální 😊 Ale přiznám se, že ten jsem si šetřila na den MS 😊 Jinak se na MK objevují komentáře, že GS dělá falešné duchy. Já jsem vždy, když měla ducha - nelovila jsem "risku", ale vždy tam byl náznak, když jsem byla těhotná. Tak či tak testuj obden a uvidíš 🍀

monbonaa
autor
15. črc 2023

@martulka88 budu testovat dal a uvidím ☘️🙏 Mám objednaný clearblue ultra časný, ale ten si nechám až 4-5 dní před MS jak pisou 🙏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru