MS. Myslíte, že ještě dorazí?

katpalova
23. bře 2020

Vím že na radost je asi ještě brzo. Mám nepravidelný cyklus, ovulaci si nehlidam. S manželem se milujeme podle chuti 😊někdy každý den, pak zase ob den ob dva prostě jak je chuť 😂. Druhé miminko by jsme chtěli. Máme doma 3 letou holčičku. Už dva dny mám hodně citlivé prsa. Tak jsem si teď udělala test. Vím testovat se má nejlépe ráno jenže ráno jsem neměla možnost zajít si pro test. Podle kalendáře by měla dorazit zítra podle průměru co mi telefon počítá až za 4 dny. Má otázka zní zda je tam náznak nebo to vidím jen já.

martina_cz
23. bře 2020

Ahoj, čárku vidím taky jsem takovou měla a teď jsem v 16tt. Gratuluji a držím palce ať je vše jak má 😊

katpalova
autor
23. bře 2020

@martina_cz děkuji budu doufat a věřit že vše dobře dopadne.

anet_98
23. bře 2020

@katpalova měla jsem to samé a teď jsem 8+3 😍 držím palce ať duch sílí!!

katpalova
autor
23. bře 2020

@anet_98 je🤩 moc blahopřeji a děkuji 😊

anet_98
23. bře 2020

@katpalova také ti zachvili budeme gratulovat 🙂 kdy máš termín menstruace?

katpalova
autor
23. bře 2020

@anet_98 buď zítra a nebo za 4 dny. Jak ji mám nepravidelně tak pořádně nikdy nevím kdy přijde 🙄

anet_98
23. bře 2020

@katpalova buď v pohodě, mám to samé 🙂 většinou mám cyklus 26-29 dní a ty poslední dva testy jsem dělala 5. a 7. den poocekavane MS

coconat
23. bře 2020

@katpalova měla jsem úplně stejnou na stejném typu testu asi cca 3dny před očekávanou MS
Pak už jen sílila tak přeji to samé💋

katpalova
autor
27. bře 2020

Holky myslíte že sílí? Dneska bych to měla dostat podle kalkulačky. První jsem dělala 23 odpoledne druhý před chvílí.

lenickamimi
28. bře 2020

Ahoj holky a co si myslíte o mém tt mám 3 dny do MS 🙏

lenickamimi
28. bře 2020

@katpalova myslím že ano sílí 🍀 přeji ti hodně štěstí ať je mimi v pořádku

katpalova
autor
28. bře 2020

@lenickamimi děkuji moc doufám že to vyjde 🤗🤩... Jinak řekla bych že na tvém testu není nad čím přemýšlet. Blahopřeji 🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru