MS mešká. Je toto duch?

jan1242
29. led 2022

Ahoj holky, chtěla bych se s Vámi poradit. V prosinci jsem prodělala ZT. HCG bylo na O. Do 5.1 2022 jsem měla ms a od té doby ještě nedorazila. O miminko jsme se začali snažit znovu ihned. Ovulka byla avšak později. Pozitivni ovu testy byly 18.1 je tedy možné že už se u mě znovu jedná o těhotenství? Mám i digitální test od clearblue ale trochu se jej bojím udělat dnes, protože mě přijde že je ještě brzy. Nemáte někdo s tímto testováním s takovou slabší čárkou zkušenosti? Moc děkuji ☺️
🥰 Viz. Fotky z dnešního dne. Druhá čárka z je silnější a růžovější než včera.

themuffin
29. led 2022

@jan1242 vypadá to nadějně 🍀

jan1242
autor
29. led 2022

@themuffin vážně?? 😱 Ale bojím se že přijde ms třeba později když po potratu nebyla další ms. Pořád cítím takové vlhko. Ale to jsem měla i při prvním a ms nedošla. Ten digitální dnes asi ještě nemám zkoušet že ?

petradt1986
29. led 2022

Zkus jiny nez Intime. Na nem jsem mela i solidni carky, a nic.

jan1242
autor
29. led 2022

@petradt1986 jiný už nemám, jen ten digitální clearblue. Ale.myslim si že pokud ta druhá čárka zesiluje postupně, tak že to nemusí být falesne a hloupost. Brala bych intenzivní čárku a pak další testy nic. Ale čárka zesiluje a je na každém testu hlavně. 🥰☺️ Posnažím se sem dát zítřejší ranní test. Pro srovnání. To už čekám taky jasnější 😅

petradt1986
29. led 2022

@jan1242 tak to drzim pesticky.
U me tento delal duchy, i carky porad.
Jak ti meska MS? Psala si ze do 5.1. byla MS. Kdy byl prvni den MS?
Ono sr to obcas rozhodi. Po ZT.

petradt1986
29. led 2022

Mela jsi ZT nebo biochemické?

jan1242
autor
29. led 2022

@petradt1986 od 26.12 - 5.1 byla ms. A.testy s odstupem klesly.uplne na 0 hcg. To mám potvrzené. Takže teď by se jednalo o úplně nové těhotenství. Protože vím že HCG vydrží v těle dlouho. Ale můj případ to není ☺️ já už byla na 0. V úterý jdu na kontrolu běžnou ke gynekologovi. V úterý jsem tam byla a řekl že něco vidí ale že nemůže říct s jistotou že se jedná o nastávající měsíčky nebo těhotenství. Že se uvidí. A ms mešká 2 dny.

katherine177
29. led 2022

@jan1242 zkusila bych Mamatest ,ten digitální je 25Uml ten bych nedělala ,byl by negativní .

kamce
29. led 2022

Já tam teda ducha vidím ☺

katherine177
29. led 2022

@jan1242 mě přijde na obou fotkách stejné síly

jan1242
autor
29. led 2022

@katherine177 holky, tak já si ten gsmamatest teď jela koupit. Viz foto nahoře je z rána. Teď posuďte tento teď z večera... 🙏 Děkuji

jan1242
autor
29. led 2022
tasimia
29. led 2022

@jan1242 přijde mi, ze slabounce sílí..zjusika bych za dva dny. Držím. 🍀🍀

jan1242
autor
29. led 2022
tasimia
29. led 2022

@jan1242 no krásná, slabší čárka.♥️

jan1242
autor
29. led 2022

@tasimia tak snad mrška nedojde ms ikdyz je už po limitu ms mešká. Ale přeci jen po jednom ZT v 5tt jsem už vyléčená, že není pořád nic vyhráno. Asi až do samého porodu. 😅🙏🍀

tasimia
29. led 2022

@jan1242 Souhlasím, ale vypadá to hodně moc nadějně a držím aby bylo vše v pořádku ♥️🍀🍀

jan1242
autor
29. led 2022

@tasimia moc vám děkuji ☺️ a je normální píchání na pravé straně jakoby na vaječníku ? Já se bojím i zakašlat 🤦 ale nevydržela jsem a odpoledne jsem zakašlala a pichli mě silněji na pravém vaječníku a teď večer to cítím to píchání i v klidu. 😓 Tak jsem z toho taková nesvá co se děje.

curliess
29. led 2022

Jsi těhotná, pichat tě ted bude kdo co😀

tasimia
29. led 2022

@jan1242 jak píše výše, mě též píchálo furt něco, ti byla kolikrát hrůza si i kýchnout😂😂. Děloha se tu roztahuje atd

themuffin
29. led 2022

Mě píchá taky a mám upřímně strach 🙈 jsem zrovna i trochu nachlazená, jak na potvoru, tak mě to nutí kýchat pořád.

jan1242
autor
29. led 2022

@themuffin holky myslíte, že když je to těhotenství hned po potratu kdy neproběhla ještě ani další ms že je tu pravděpodobnost,že to teď bude už vše v pořádku? 😢 Jsem z toho celkem smutná i šťastná ale bojím se krvácení. Je to přeci jen čerstvé po potratu.

jan1242
autor
30. led 2022

@themuffin Holkyyyy dobreee raano. 🍀🙋 Vy jste tady ve skupince všichni moc zlatí a vždy jste byly při mě, ať už jako podpora nebo rádce. A taky se tu našly ti z vás kteří další štěstí po potratu mě opravdu přáli. Jedno takové malé velké štěstíčko jsem dnes uviděla hned brzy ráno ❤️ doufáme že to dotáhneme do zdárného konce už oba dva ❤️🍀

loylii
30. led 2022

@jan1242 v 5.tt se nejedna o potrat, ale biochemické těhotenství. Nevím proč by další tehu nemělo dopadnout.

jan1242
autor
30. led 2022

@loylii mě bylo v 5tt řečeno že se jedná o zamlklé těhotenství. Žádné biochemické jsem neměla. SP jsem prodělala v prosinci. HCG bylo prosperující a někdy kolem mých 956.jednotek HCG to začalo potom rychle klesat
☺️ Takže takto to bylo u mě.

loylii
30. led 2022

@jan1242 biochemické těhotenství je pokud plod není videt v děloze, vyjde pozitivní test, ale nakonec přijde MS. Nad hodnotu 1000 hcg jednotek bývá videt váček v děloze. V 6.tt by mělo videt už embryo a v 7.tt se srdeční akcí. V 5.tt se nejedna o potrat. Pár jsem jich zažila, tak vím jak to pojmenovat. Měla si opozdenou MS s pozitivním testem.

jan1242
autor
30. led 2022

@loylii aha a co to tedy znamená když je to tak já říkáte vy ? Hrozí mě to teď znovu ? Když nepřišla od té doby ms? 😓 Mám strach...

loylii
30. led 2022

@jan1242 počkejte až bude mimco videt v děloze.. vůbec se to nemusí opakovat! Já byla těhotná několikrát, pozitivní test mi taky vyšel víckrát, než mám detí. Já to brala tak - pozitivní test? Jsem těhotná. Nad 1000 jednotek je videt v děloze dutinka? Super, vyloučené mimodelozni. Je v 7.tt srdeční akce? Hura, čekám miminko😍

tasimia
30. led 2022

@jan1242 většinou co tady čtu, tak se všem po potratu či biochemickém zadařilo a dopadlo to dobře! 😍 Takže důležitá je pohoda a klid, hlavně na začátku. Chápu, že je těžký myslet pozitivně, taky jsem se bála.

jan1242
autor
30. led 2022

@tasimia raději odpočívám. Protože cítím pořád takový tlaky v podbřišku a pocit jakoby se mi spustila menstruace 🤦😂 nevíte zda by teď v úterý mohl můj gynekolog vidět už gestacni váček? 🤔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru