MS 2 dny po styku. Probíhala by v těhotenství normálně?

majina123
19. led 2015

🙂 Měla jsem s přítelem p.styk nechraneny, pred 3 dny a včera jsem dostala MS tzn. 2 dny po styku. Četla jsem ze je mozne otěhotnět a ze v některých pripadech zeny tu menstruaci měli úplne normálně. Me by prave zajímalo jestli ta menstruace probíhá normálně ja ji mám jako obvykle. Ještě neubehl ani týden takže test dělat je zbytečne. No a pravé jsem i četla ze i kdyby jsme ho počali tak se vajíčko nestihne zahnizdit.. Mohl by jste mi prosím někdo poradit? Kdo s tím má zkušenost? Miminko by mi nevadilo a ráda bych ho měla. 🙂

ivet1987
19. led 2015

Tak v tomto případě je šance na otěhotnění minimální.

schotja
19. led 2015

Ahoj, teoreticky to možné je, říká se tomu "supraovulace", tj., že dojde k uvolnění ještě jednoho vajíčka před MS.. Ale o následném uhnízďování už bohužel nic nevím :( Zkus něco vygooglit 😉

nikousek1
20. led 2015

tak to jsem ještě neslyšela a ani si to neumím odůvodnit.... :/

barbarkaaa
20. led 2015

Pravděpodobnost minimální, jsou i vyjímky, ale většina žen má ovulaci okolo 8 dne po menstruaci.

tarra27
20. led 2015

může se stát, ale moc bych na to nespolehala....nastuduj jak sledovat hlen, sleduj píchání kolem vaječníku popřípadě bazalní teplotu nebo delají i ovulační testy....hodně štěstí a at se brzy zadaří....

nonacek
20. led 2015

myslím,že otěhotnění v tvém případe je celkem nemožné.

svetlus_pepca
20. led 2015

A co prostě počkat a pak udělat test 😀 Beztak ti tu někdo napíše, že to není možné a jiný, že to možné je. Já třeba otěhotněla hned první den po menstruaci. A taky by mi spousta ženských řekla, že to není možné. Možné je všechno 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru