Možné těhotenství? Špiním, zpožděná MS

mrs_cuddy
2. bře 2018

Ahoj maminy, už mám doma dva raubíře (7a9let) a tak jsme si s mužem řekli,že kdyby se nám povedla holčička...tak nebudeme proti 🙂 ale vzhledem k tomu,že už je to nějaký ten pátek co jsem byla těhotná :D tak už si prostě nejsem schopná přesně vybavit co a jak bylo. Nyní meškám MS asi 7 dní (což jsem si díky pracovnímu zápřahu uvědomila až dnes) prsa bolí (ne nijak fatálně) pár dní mi je zle od žaludku (leč nezvracím), pálí mě žáha, potím se, pak mi je zima :D podbřišek pobolívá jako při ms nicméně mrška nikde, pouze lehké růžovo- hnědé špinění tak jako trošku 🙂 a obr únava 🙂
Dr. mě vezme až 12.3. a TT jsem si ještě nedělala moc se mi nechce (asi se bojím,že bude negativní 🙂 ) ... to špinění jsem nikdy neměla a ni si nepamatuji,že bych špinila když jsem byla těhotná. Případně jaký test mám zakoupit? 7 let zpět ,,vedl" mamatest ale nevím zda pořád 🙂 Díky P.

codal
2. bře 2018

@mrs_cuddy Zní to velmi nadějně. Pokud chceš mít opravdu jistotu, tak si kup digitální test Clear Blue, ukáže ti i týden a je opravdu citlivý a spolehlivý. Jen trochu dražší (cca 200Kč). Jestli už týden meškáš, tak ti ale bude stačit i obyčejný mamatest. Hodně štěstí, ať je to ta vysněná princezna;)..

mrs_cuddy
autor
2. bře 2018

@codal díky moc, zkusím 🙂) trošku mě mate to špinení protože to fakt neznám ale třeba se zadařilo 🙂

codal
2. bře 2018

@mrs_cuddy to špinění s tím klidně může souviset. Já jsem netrpělivý člověk, já bych běžela pro test😀..Nemám ráda nejistotu🙂...

mrs_cuddy
autor
2. bře 2018

@codal to já právě taky takže se divím,že jsem absolutně klidná :D noo asi se fakt bojím,že tam nic nebude 🙂 člověk se velmi rychle a rád nadchne 🙂)) co kdyby náhodou

codal
2. bře 2018

@mrs_cuddy To klapne!

mrs_cuddy
autor
2. bře 2018

@codal kéž by 🙂

priefi
2. bře 2018

@mrs_cuddy a to spineni trva jak dlouho?

kachna001
2. bře 2018

@mrs_cuddy třeba jsi klidná právě proto, že to vyšlo...já když jsme se snažili otěhotnět jsem každý měsíc vyšilovala, kdy už bude čas na test a i když byl negativní, tak jsem pořád zkoušela a zkoušela jak hysterka dokud nedošla MS...a ten měsíc, kdy se zadařilo nic...prostě jsem byla úplně v klidu a prostě jsem tak nějak vnitřně věděla, že to proste vyšlo. Držím palce 🍀

mrs_cuddy
autor
2. bře 2018

@priefi včera a dnes. A dneska mě tedy pobolívá břicho více :/

mrs_cuddy
autor
2. bře 2018

@kachna001 to jsem měla u prvního syna 🙂)) čekala jsem čekala, každou ms téměř obrečela a pak jsem na to nějak nemyslela a ejhle já ráno zvracím, je mi zle, nedostala jsem to...a dnes je té mé ,,nevolnosti" 9let :D byla bych ráda ale byl by to zázrak 🙂))

priefi
2. bře 2018

@mrs_cuddy byt Tebou, udelam si test, pokud by carka byla silnejsi, je to ok, pokud by byla slabsi, asi neco neni ok. Zaklad je za 2 dny rano udelat 2.test, aby se zjistilo, zda carka sili... ja se spinenim nemam zrovna dobre zkusenosti, kdyz jsem zacala spinit o tyden a neco pozdeji po terminu ms, pokracovalo to dalsi tyden a pak cistici ms, tehu bylo neprosperujici.

petulles
2. bře 2018

Ahoj, mě meškala ms přes 20 dní a testy jsem měla furt negativní až po těch 20 dnech, když mi bylo ráno najednou zle, tak dálnice jak hrom! 🙂 A příznaky jsem měla jako Ty (až na ty prsa) a každou noc jsem měla propocené pyžamo 🙂 Takže bych řekla, že těhotná budeš .. 😉 🙂 Držím palce, ať to vyjde! 😉 🙂

newwi
3. bře 2018

Ahoj,tak presne takhle to bylo u pocatku meho tehotenstvi 🙂 drzim palce!

snezenka123
6. bře 2018

@mrs_cuddy ahojky, jak to dopadlo? taky se potýkám s občasným špiněním, zítra ne/ čekám ms, trvá to už třetí den...test zatím negativní

baruskawh
24. črc 2018

@mrs_cuddy Také mě zajímá, jak to dopadlo. 🙂

snezenka123
25. črc 2018

u mě z toho je těhu, jsem 24tt❤

baruskawh
25. črc 2018

@snezenka123 Tak to moc gratuluji <3
My se také snažíme, teprve druhý měsíc

snezenka123
25. črc 2018

@baruskawh děkuji, přeji ať se brzo zadaří🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru